Angle down Atgal

Vairuotojai raginami aplenkti Medininkų pasienio kontrolės punktą: susidarė kelių šimtų vilkikų eilė

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ viešai kreipiasi į vežėjus ir vairuotojus prašydama aplenkti rekonstruojamą Medininkų pasienio kontrolės punktą, kuriame šiuo metu yra susidariusi kelių šimtų vilkikų eilė.

Vairuotojai ir vežėjai raginami rinktis kitus pasienio kontrolės punktus, kurie mažiau apkrauti, pavyzdžiui, Lavoriškes, Raigardo, Šalčininkų pasienio kontrolės punktus – jie yra laisvesni ir ten nereikėtų stovėti po 2–3 paras.

Kaip skelbia vairuotojai ir vežėjai, per dieną juda tik nedidelė dalis eilėje įstrigusių vilkikų.

Asociacijos generalinio sekretoriaus Zenono Buivydo teigimu, tenka apgailestauti, kad eilių problema Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje ties Medininkais kartojasi, nes tai jau ne pirmas kartas, ypač vykstant Medininkų pasienio kontrolės punkto rekonstrukcijai.

Pasak generalinio sekretoriaus, šuo metu bendraujama su įmonėmis, aiškinamasi tikroji situacija ir ieškoma būdų, kaip padėti ten įstrigusiems vairuotojams su vilkikais: „Nenormalu, kad žmonės kelias dienas turi laukti kabinose, kol galės kirsti Lietuvos sieną.“

Taip pat yra kontaktuojama su muitine, Valstybės sienos apsaugos tarnyba ieškant būdų, kaip kuo greičiau išspręsti šią problemą.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite