Angle down Atgal

„Vaikystės Sodas“ ir Karalienės Mortos mokykla įmonių valdymas perduodamas pagrindinei įmonei „Kibirkštis“

Dešimtus metus veikiantis didžiausias Lietuvoje privačių darželių tinklas „Vaikystės Sodas“ ir septintuosius mokslo metus pradėjusi Karalienės Mortos mokykla užsiims tik vaikų ugdymu, šių įmonių valdymas – strateginiai, moksliniai, investiciniai projektai ir administracinių dalykų tvarkymas – perduodamas pagrindinei įmonei „Kibirkštis“, kurios vienintelė akcininkė ir vadovė yra dr. Austėja Landsbergienė.

„Kibirkštis“ atsiranda po beveik 10-mečio „Vaikystės Sodo“ ir Karalienės Mortos mokyklos atsiradimo, nes norime daugiau polėkio, kai kalbame apie švietimą Lietuvoje, – sako įmonės „Kibirkštis“ vadovė A. Landsbergienė. – Beveik dešimtmetį dirbant pagal kontekstinio ugdymo sistemą sukaupėme pakankamai patirties bei įrodymų, kad užsibrėžtume šią sistemą įtvirtinti. Kontekstinio ugdymo modelis kaip ugdymo fenomenas įsitvirtino ne tik „Vaikystės Sode“ ir Karalienės Mortos mokykloje, tačiau yra aktualus ir Suomijoje, Singapūre, Japonijoje, JAV bei pagal tarptautines ugdymo programas dirbančiose mokyklose, tad dalyvausime moksliniuose tyrimuose, pristatysime savo patirtį, skleisime šią kibirkštį ir už Lietuvos ribų“.

Šių metų rugpjūtį įmonių steigėja A. Landsbergienė padidino įmonės „Kibirkštis“ įstatinį kapitalą iki 12,6 mln. eur. Įstatinis kapitalas padidintas ne piniginiu įnašu, o įnešant UAB „Vaikystės Sodas“ ir UAB Karalienės Mortos mokykla akcijas verslo vertintojų nustatyta akcijų rinkos verte. „Kibirkštis“ yra prisiėmusi 20 mln. eur. vertės įsipareigojimus – 20 metų nuomoti naują mokyklos pastatą Kalnėnų mikrorajone Vilniuje, kuriame nuo 2020 metų sausio įsikurs Vilniaus Karalienės Mortos mokykla ir vienas „Vaikystės Sodo“ tinklo darželių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite