Angle down Atgal

Vaikų darželyje mirė maistu užspringęs vaikas

Šiaurės Londono pakraštyje, Radlett rajone esančiame vaikų darželyje mirtinai užspringo vos dviejų metų vaikas. Kaip rašo „Dailymail“, dvimetė mergaitė per pietus valgė dešrelę ir pradėjo springti. Deja, nelaimė baigėsi tragišku tėvų skausmu.

Vos dviejų Sadie Salt lankė „Mini Learners“ darželį. Kol kas nėra viešinama, ar darželio darbuotojai iškart pastebėjo, kad vaikas pradėjo springti. Nelaimės dieną, lapkričio 12 d., į įvykio vietą buvo išsiųstas medikų sraigtasparnis, mergaitė buvo išgabenta į St. Mary’s ligoninę, kurioje intensyvios terapijos skyriuje praleido dvi dienas.

Kad ir kaip medikai kovojo dėl mažylės gyvybės, deja, lapkričio 14 d. ji užgeso.

Mergaitės šeima, kurie augina du vyresnius brolius, pasirašė peticiją, kurioje prašoma vaikų darželiuose uždrausti mažamečiams duoti tokį maistą kaip dešrelės ir vynuogės. Jie tvirtina, kad vaikams, kurių kiekvienas nėra akylai prižiūrimas, negalima duoti neįprastos formos maisto ar maisto, su stora odele.

 

„Sadie dvi dienas praleido ligoninėje, intensyvios terapijos skyriuje, kur ja, mama ir tėčiu buvo puikiai rūpinamasi. Medikai dėjo visas pastangas, tai matėme savo akimis. Mums jie siūlė visą reikiamą pagalbą.

Dabar jaučiame didžiulį skausmą – mes netekome dukters, broliai neteko sesės. Gauname labai daug palaikymo, už jį esame labai dėkingi.

Nusprendėme, kad mūsų mažoji negali paprastai palikti šio pasaulio, todėl sutikome dovanoti jos organus sergantiems vaikams. Ji išgelbėjo gyvybes“, - tvirtino mergaitės tėvai.

Darželio atstovai nedaugžodžiavo. Jie tvirtino, kad jaučiasi taip pat sugniuždyti ir dėl mergaitės nelaimės, ir dėl to, ką dabar išgyvena jų kolegos.

Šeimos nariai sukūrė ir paramos fondo platformą, kurioje visi surinkti pinigai keliautų vaikų intensyvios terapijos skyriui. Šeima per keletą dienų surinko jau beveik 40 000 svarų sterlingų.

www.anglija.today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite