Angle down Atgal

Vaikų dainų ir šokių šventė „Jei būsi tu – būsiu aš“

Kartu su vasaros pradžia, birželio 1 dieną, 18 valandą, Telšių miesto stadiono arenoje, įvyko Telšių kultūros centro organizuota vaikų dainų ir šokių šventė „Jei būsi tu – būsiu aš“. Šis, tradicija tapęs renginys, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

Šiemet dalyvavo apie 900 atlikėjų iš 46 Telšių rajono vaikų meno kolektyvų, kuriuos paruošė 37 puikūs vadovai.

Renginys prasidėjo žemaičių kalbos metų paminėjimu. Gausų būrį susirinkusių pasveikino Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Lina Leinartienė.

Šventėje skambėjo ikimokyklinukų, jaunučių, jaunių ir merginų chorų atliekamos dainos, taip pat pučiamųjų orkestras. Šokių pasirodymais džiugino įvairaus amžiaus vaikų kolektyvai, tarp kurių daugybė skirtingų žanrų: baletas, pramoginiai šokiai, šiuolaikiniai šokiai, gatvės šokiai, tautiniai šokiai. Renginio metu sušoktas masinis jungtinių kolektyvų šokis „Slava Ukraina“, skirtas Ukrainos palaikymui.

Negalima nepaminėti ir renginio vedėjų – nuostabiųjų vorų iš Telšių Žemaitės dramos teatro – režisierius Donatas Žilinskas ir aktorė Aistė Korkadinovaitė, kurie ne tik pagyvino šventę, bet ir išlydėjo vaikus į vasarą, nupindami skambių dainų ir gražių šokių tinklą.

Po šventės finalinės dainos, į sceną pakvietas Telšių kultūros centro direktorius Linas Ulkštinas, kuris padėkojo kolektyvų vadovams bei visiems dalyviams už svarų indėlį dalyvaujant vaikų dainų ir šokių šventėje „Jei būsi tu - būsiu aš“, skirtoje Tarptautinei vaikų gynimo dienai. „Ačiū, kad esate stiprios rajono bendruomenės dalimi ir puoselėjate kūrybiškumą bei meninę saviraišką“. Vadovams įteiktos Telšių kultūros centro direktoriaus padėkos, o dalyviams saldžios dovanos.

Nors renginys planuotas amfiteatre, dėl prastų oro sąlygų buvo perkeltas į Telšių miesto stadiono areną, tačiau tai nesutrukdė smagiai ir trankiai paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir keliauti į vasarą su plačiomis šypsenomis.

Šventės režisierė Alina Gintalienė, dailininkė Aušra Misiūrienė, vyr. choreografė Janina Reinienė ir meno vadovas Robertas Tekorius.

Dėkojame rėmėjams kredito unijai „Germanto lobis“ ir šventėje svečius vaišinusioms Telšių regioninio profesinio mokymo centro - padavėjo ir barmeno profesijos mokinėms.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite