Angle down Atgal

Vaikiška kuprinė – kaip pasirinkti geriausią mažiesiems?

Turbūt kiekviena mama neįsivaizduoja savo kasdienybės be gražios ir patogios kuprinės, kurioje sutilptų visi reikalingi daiktai. Tačiau atėjus laikui išrinkti kurpinę vaikui, ne viena sutrinkame – kaip išrinkti tinkamą, kuri būtų patogi, praktiška ir patiktų tiek mamai, tiek mažajam atradėjui? Tad dalinuosi keliais patarimais, į ką atkreipti dėmesį.

Svarbiausia – dydis

Kuprinė turėtų būti erdvi, tačiau nedidelė. Labai daug įvairių gražių kuprinių galima rasti internete ir parduotuvėse, tačiau dauguma atrodo didelės, labiau tinkamos mokyklinio amžiaus vaikams, o ne mažiesiems, 2-4 m. vaikams. Svarbiausia, kad dydis būtų tinkamas - nei per maža, nei per didelė. Be to, puiku, jeigu kuprinė turi ir užsegimą per krūtinę – taip ji nesmunka ir lieka savo vietoje, o vėliau dirželį bus galima ir nuimti.

Kokį audinį rinktis?

⁣Leidžiantis į nuotykius pasitaiko visokiausių sąlygų. Tiesa ir tai, kad mažiesiems ne visada pavyksta likti švariems. Todėl, mano manymu, svarbu, kad kuprinės medžiaga būtų lengvai valoma, o dar geriau - atspari vandeniui (juk ir per lietų būna labai smagūs nuotykiai). Dėl šios priežasties iškart siūlau atmesti medžiagines-pliušines (žaislų formos) kuprinytes mažiesiems. Tiesa, jos dažnai būna gražiausios, tačiau tikrai nėra pats praktiškiausias pasirinkimas.

Papildomi skyriai – būtini!

Juk visus mus erzina, kai reikia kuprinėje rasti raktus ar kitą nedidelį daiktą, o niekaip nepavyksta to padaryti, tiesa? Todėl ir vaikų kuprinėse, manau, būtini papildomi skyriai smulkesniems daiktams, užkandukams ar net žaislams įsidėti. Tokiu būdu ir vaiką mokysite tvarkos, o ir pačiai bus paprasčiau surasti, jeigu ko nors greitai prireiks. Idealu, jei kuprinėje skyriai yra net du: vienas - viduje, o kitas, užtraukiamas skyrelis, - išorėje. ⁣

Visus šiuos mums svarbius aspektus puikiausiai atitiko snape.lt siūlomos pirmosios kuprinės. Nedidelės, tačiau erdvios, jų audinys atsparus vandeniui bei su papildomais skyreliais. Be to – jos turi papildomą užsegimą per kuprinę, kurį galima ir nuimti. Taigi paaugus vaikui ją taip pat patogiai galima nešioti. Puikus pasirinkimas tiek žiemos, tiek vasaros nuotykiams.

Beje, jeigu reikia kuprinės ir mamai, ten jų irgi yra, pasidairykite!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite