Angle down Atgal

Vagys be sąžinės: pavogė vaiko triratuką

Kėdainiečius labai nustebino ir nuliūdino vienos kraštietės jaunos mamos pagalbos šauksmas. Moteris papasakojo, kad buvo apvogta, bet skaudžiausia, kad buvo apvogta ne ji, o jos mažametis vaikas – pavogtas jo mylimas triratukas.

Laikė laiptinėje

Vagystė įvykdyta pirmadienį arba antradienį Kėdainių miesto Josvainių gatvės 44-ajame daugiabutyje.

Moteris pasakojo, kad triratuką vakare buvo palikusi laiptinėje, o ryte jau neberado.

„Triratukas buvo pavogtas arba tą patį vakarą, arba naktį. Jis stovėjo laiptinėje. Buvo visiškai naujas. Labai blogai jaučiuosi, o blogiausia yra tai, kad apvogė vaiką“, – aiškino jauna mama vardu Gabija.

Prašo pagalbos

Moteris prašė visų kėdainiečių pagalbos, aiškinosi, gal kažkas matė nuotraukoje vaizduojamą triratuką, gal kažkam siūlė pigiau įsigyti.

„Rinkos aikštei“ trečiadienį susisiekus su moterimi ir paklausus, kaip sekasi ieškoti triratuko, ši informavo, kad kol kas jokių žinių nėra.

„Triratukas neatsirado, deja, niekas nieko nematė. Abejoju, ar tokiems žmonėms išvis būna gėda…“ – pykčio neslėpė moteris.

Ragina saugoti

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas nerekomenduoja dviračių, vežimėlių ar kitų daiktų nepalikti daugiabučių laiptinėse, rūsiuose ar kitose bendro naudojimo patalpose.

Būtina gerai apsaugoti sandėliukus, garažus ar pagalbines patalpas, kur yra laikomi vertingi daiktai, tarp jų ir dviračiai, vežimėliai, mopedai, motociklai.

Tokių daiktų nakčiai kiemuose neturėtų palikti ir nuosavų namų gyventojai.

Būtina atminti

Policijos pareigūnai primena, kad pastebėjus įtartiną asmenį ar automobilį reikia atkreipti dėmesį į jo veiksmus. Jei jis nieko neteisėto nedaro, bet stebi aplinką, verta įsidėmėti automobilio numerį, kiek žmonių yra, kaip jie apsirengę, koks yra laikas, kada atvyko ir išvyko.

Visai kitaip reaguoti reikėtų matant, kad situacija grėsminga, pastebėjus neteisėtas veikas būtina kuo greičiau pranešti pagalbos telefonu 112.

Patiems eiti tikrinti ar sulaikyti vagies nerekomenduojama, nebent aiškiai matote, kad jėgos persvara jūsų pusėje.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite