Angle down Atgal

V. Janulevičius: sutinkame, kad ribojimus verslui atlaisvinti reikėtų palaipsniui ir įsiklausant į medikų rekomendacijas

 Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas (LPK) Vidmantas Janulevičius sako sutinkantis, kad apribojimus verslui reikėtų laisvinti palaipsniui ir įsiklausant į medikų rekomendacijas.

„Norėtume atlaisvinti verslą, kasdien sulaukiame prašymų iš asocijuotų struktūrų ir visa kita, bet manau, kad pasitikėti medikais, kurių dauguma sudaro mūsų ekspertų tarybą, yra vienas iš esminių dalykų. Jei turime gerą tendenciją, iki sausio 31 dienos reikėtų susilaikyti nuo viso to ir jau tada laisvinti ir žiūrėti palaipsniui“, – pirmadienį Vyriausybės pasitarime sakė V. Janulevičius.

„Vertiname ir suprantame tuos nuostolius, kuriuos neša verslas, bet, matyt viską galima atstatyti, tik žmogaus gyvybių negalima atstatyti. Tai buvo vieninga pozicija ir LVK, ir mūsų“, – pridūrė LPK prezidentas.

Sugriežtintas karantinas Lietuvoje įsigaliojo nuo gruodžio 17 dienos ir galioja iki sausio 31 dienos. Jo metu neveikia dauguma parduotuvių, išskyrus maisto ir vaistines, kavinės, viešbučiai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite