Angle down Atgal

V. Grubliauskas po Vyriausybės sprendimo: palikus kursuoti keltą Kylis-Klaipėda medikams vis tiek bus daug darbo

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, reaguodamas į trečiadienio Vyriausybės sprendimą griežtinti keltų ir lėktuvų patekimo į Lietuvos teritoriją tvarką, sako, kad Klaipėdos medikams nesijaus didelio darbo palengvėjimo, nes toliau liekančiu kelto Kylis-Klaipėda-Kylis maršrutu atplaukia daug žmonių.

„Uždraustas judėjimas, keleivių kėlimas keltais nuo šeštadienio, išskyrus (maršrutą – ELTA) Klaipėda-Kylis. Ši linija ir yra gausiausia keleivių. Toks sprendimas, aišku, teisingas, bet toks pusiau. Palieku tai vertinti Vyriausybei. Mums tai paprasta žinia – medikų pajėgų, reikalingų mėginių paėmimui, kad ir viename kelte, galbūt reikės mažiau, bet tas postas lieka. Tos diskusijos, kad galbūt sutaupysime kažką žmogiškųjų resursų kontekste, lieka už kadro“, – trečiadienį spaudos konferencijos metu sakė V. Grubliauskas.

Kartu uostamiesčio meras pateikė ir informaciją apie minėtu kelto maršrutu atvykstančių keleivių skaičius.

„Bet kuriuo atveju, tai yra palengvinimas, srautų sumažėjimas, bet galiu pateikti vakarykštę informaciją: iš viso buvo patikrinti 362 keleiviai, iš jų netoli pusę buvo būtent iš Klaipėda-Kylis kelto. Galime įsivaizduoti, kad nuo 100 iki 150 žmonių mūsų specialistai turės patikrinti ir jie į Klaipėdą atplauks“, – pridūrė V. Grubliauskas.

ELTA primena, kad Vyriausybė trečiadienį pritarė siūlymui nuo balandžio 4 dienos vidurnakčio griežtinti keltų ir lėktuvų patekimo į Lietuvos teritoriją tvarką. Kaip teigiama Vyriausybės nutarime, nuo balandžio 4 dienos vidurnakčio siūloma drausti į Lietuvą keltais gabenti keleivius ir jų lengvuosius asmeninės paskirties automobilius, išskyrus kelto maršrutą Kylis-Klaipėda-Kylis arba turint idaus reikalų ministro ar jo įgalioto asmens leidimą.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite