Angle down Atgal

V. Čmilytė-Nielsen: alkoholio kontrolės įstatymai bus peržiūrimi balandį

Su alkoholio kontrole susiję įstatymai Seimo darbotvarkę turėtų pasiekti balandį, sako Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen. 

Pasak jos, dabar yra peržiūrimi draudimai išskiriant mažiausiai veiksmingus ir tuos, kurie tik imitavo kovą su alkoholizmu.

„(Alkoholizmas – BNS) išlieka pakankamai rimta problema, tačiau ne taip reikia su juo kovoti, ne plėšant žurnalus, ne skambant pasaulyje kaip šalis, kuri visiškai neadekvačiomis priemonėmis imasi šios kovos ir akivaizdu, kad reklamos draudimas, kurį lengvai galima apeiti visą miestą apklijavus nealkoholinių gėrimų reklama, parašius tai mažomis raidėmis, tai tikra nėra veiksmingas ar logiškas būdas kovoti su šia rimta bėda“, – interviu Žinių radijui trečiadienį sakė Seimo pirmininkė. 

„Manau peržiūrėję tą draudimų paketą išskirsime tuos, kurie neveikia, kurie prieštarauja sveikam protui ir pakeisime juos“, – pridūrė ji. 

Seimas trečiadienį renkasi į pavasario sesiją: pirmasis posėdis rengiamas parlamento rūmuose, tačiau kitą savaitę valdybos sprendimu dėl epidemiologinės situacijos Seimo nariai posėdžiaus nuotoliniu būdu.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite