Angle down Atgal

Užuolaidų valymas: ką daryti kad tai netaptų galvos skausmu?

Švystelėjus pavasarinei saulei, daugumai kyla noras atlikti generalinę tvarką namuose, dėl to dažnai organizuojama talka, kuomet visa šeima kuopia namus. Tai visai nereiškia, kad jūs iki pat šiltojo metų laiko buvote apsileidę ir nesitvarkėte, tiesiog natūraliai kyla noras į namus įsileisti daugiau saulės šviesos ir švaros.

Tai pirmas dalykas, ką suskumbame daryti tai kruopščiai išsivalyti ir išblizginti langus bei išvalyti užuolaidas. Žinoma, daugelis galvoja, kad galima paprastai užuolaidas skalbti specialiu režimu skalbimo mašina arba rankomis, tačiau nežinant kaip prižiūrėti tam tikrus užuolaidų audinius ir parinkti tinkamas skalbimo priemones, gali negrįžtamai sugadinti savo užuolaidas.

Iš tiesų užuolaidų priežiūra yra gana sudėtinga, ne tik dėl audinių išskirtinumo, bet ir jų gabaritų, nes dažniausiai ant langų kabo ne vienos, o net kelios užuolaidos – dieninės ir naktinės. Tad susidaro net keliasdešimt metrų medžiagos, kuri turi specifinių dekoro elementų, raukinių ir tvirtinimo juostų, kurias rekomenduojama skalbti ypač atsargiai. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, koks yra užuolaidų kabinimo būdas. Jei yra į medžiagą įspaustos metalinės kniedės ar žiedai, tuomet jie gali sugadinti skalbimo mašinos būgną, todėl jokiu būdu nerekomenduojama jų skalbti tokiu būdu. Tada geriausias sprendimas rinktis sausą cheminį valymą.

Kitas dalykas, dėl ko daugeliui užuolaidų valymas yra varginantis darbas tai, kad pakankamai sudėtinga jas nukabinti ir atgal užkabinti, ypač jei jūsų buto ar namų lubos yra nestandartinio aukščio. Tad be specialaus aukščio kopėčių ar stelažų, fiziškai tai padaryti patiems yra gana sudėtinga. Todėl verta kreiptis į specialistus, kurie teikia ne tik užuolaidų valymo paslaugas, bet ir suteikia visą paslaugų paketą, kurį sudaro ir kiti papildomi darbai, tokie kaip užuolaidų nukabinimas ar užkabinimas. Taip ne tik nereikia sukti galvos, kaip viską padaryti saugiai, greitai ir patogiai, bet ir nesugadinti užuolaidų audinio ir dizaino grožio. Džiaukitės švariais ir jaukiais namais, patikėdami buities darbus profesionalams, kurie leis sutaupyti laiko ir nepatirti jokio galvos skausmo.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite