Angle down Atgal

Užulėnyje – padėkos renginys

Saulėtą ir vasariškai šiltą rugsėjo vidurdienį daug kas rinkosi į Dekavonės renginį Užulėnyje. Šis renginys vainikavo nemažą Vlado Šlaito viešosios bibliotekos projekto „Dešimt miestelių“ veiklų virtinę.

Puikus oras ir pakili nuotaika leido pasiklausyti atliekamų dainų ir posmų ne tik Užugirio mokyklos-muziejaus patalpų viduje, bet ir terasoje. Vlado Šlaito viešosios bibliotekos direktorė Rasa Griškevičienė savo ir rajono mero vardu padėkojo projekto partneriams – Ukmergės kraštotyros muziejui, Ukmergės kultūros centrui, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus kolektyvui, gausiam būriui atlikėjų, seniūnijoms, bendruomenėms, viešosios bibliotekos darbuotojams…

Renginyje skambėjo Vlado Šlaito, Alfo Pakėno, Romo Railos, Margaritos Bliukytės-Adomavičienės eilių posmai, savo poeziją skaitė poetė Genovaitė Krogertaitė-Aniūnienė. O atlikėjai dovanojo nuostabų reginį. Skambėjo švelnūs Taujėnų moterų trio – Nijolė Janulienė, Jolanta Janickienė ir Jurgita Levickienė iš Ukmergės kultūros centro Taujėnų skyriaus balsai. Užulėnio krašto gyventojas Antanas Bernotas smagiai pagrojo gitara bei atliko keletą savo kūrybos dainų. Alė Ališauskienė, Ukmergės kultūros centro Žemaitkiemio skyriaus meno vadovė, pasipuošusi tautiniu darbužiu, su kolektyvu pristatė Žemaitkiemio kraštą, skambėjo armonikos akordai, talaluškų posmai. Su savo seserimi, Ukmergės kultūros centro Šventupės skyriaus meno vadove, Daiva Šermukšniene, grojo akulėle ir dainavo lyriškus romansus. O po jų sekė Ukmergės kultūros centro Pabaisko skyriaus šeimyninio ansamblio „Sesulės“ dainos (vadovas Marius Mikučionis), kuriose darniai susiliejo mūsų kolegės Paulinos Vasylienės ir jos dukrų atliekamų dainų garsų skambesys… Ukmergės kultūros centro Veprių skyriaus instrumentinio ansamblio „Intermezzo“ (vadovas Edvardas Ratautas) atliekami klasikiniai kūriniai žavėjo svajingais muzikos akordais ir tartum kvietė šokti valso žingsneliais… Renginio įkarštyje žiūrovus užbūrė Ukmergės kultūros centro Siesikų skyriaus meno vadovo Pauliaus Geišos atliekamos dainos, jo paprastumas ir nuoširdumas.

Smetonos dvare veikė paroda „Iš fotografijų albumo – Užugirio kiemas sovietmečiu“.

Dažnai mes pamirštame padėkoti už atliktą darbą, ištiestą pagalbos ranką, gerą žodį… O juk tiek nedaug reikia, pasakyti "ačiū". Tad "Ačiū"  visiems, kurie savo darbais ar buvimu, palaikymu prisidėjote prie Vlado Šlaito viešosios bibliotekos projekto „Dešimt miestelių“ ir kitų veiklų.

Laima Kutiščeva

Vlado Šlaito viešosios bibliotekos, Jurgitos Mačiulienės nuotraukos

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite