Angle down Atgal

Užterštas vanduo iš gaisravietės Kaune galėjo tekėti į Nemuną

Užterštas vanduo iš gaisravietės Kaune, metalo laužo aikštelės, galėjo nutekėti į Nemuną, pranešė ugniagesiai.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Kauno valdybos duomenimis, penktadienį apie 15 val. sulaukta pranešimo, jog iš lietaus išleistuvo Kombinato gatvėje bėga užterštas vanduo. Įtarta, kad jis teka iš gaisravietės R. Kalantos gatvėje.

Atvykę ugniagesiai gelbėtojai aptiko, kad vanduo su naftos produktų teršalais teka į Nemuną.

Pastatytos penkios boninės užtvaros prie išleistuvo ir ant vandens paviršiaus esančios naftos dėmės nupurkštos naftos produktų skaidikliu.

Pranešimas apie gaisrą R. Kalantos gatvėje gautas 11 valandą. Čia įsikūrusioje metalo laužyno įmonėje atvira liepsna degė maždaug 15 metrų aukščio ir 40 kvadratinių metrų ploto metalo laužo krūva. 

Apie 14 val. gaisras užgesintas.

Įvykio vietoje taip pat dirbo aplinkosaugininkai, Aplinkos apsaugos agentūros mobilioji laboratorija, ji atliko kietųjų dalelių, anglies monoksido, azoto oksidų ir kitus tyrimus.

Aplinkosaugininkų duomenimis, teritorijoje, kur įvyko gaisras, yra įsikūrusi bendrovė „Baltic metal“, užsiimanti metalo laužo supirkimo ir tvarkymo veikla. Aplinkos apsaugos departamentas šių metų sausį–kovą atliko neplaninį įmonės patikrinimą ir už nustatytus pažeidimus buvo pritaikytos sankcijos, pažeidimai pašalinti.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite