Angle down Atgal

Užsienio kalbų mokymosi centras pasiekiamas ir per Edukacinių veiklų gidą

Prasidėjus vasarai, su Edukaciniu veiklų gidu susipažino Gytarių progimnazijos 5c klasės mokinių grupė. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) esančio Užsienio kalbų mokymosi centro darbuotoja Danutė pavedžiojo mokinius po Edukacinių veiklų gido virtualų turą, papasakojo ir parodė, kokios veiklos yra keturiuose miesto filialuose, pasižiūrėjo filmukų apie jas.

Moksleiviai sužinojo ir apsilankė „Šaltinėlio“ bibliotekos „Šešėlių teatre“, sužinojo apie Karaokės erdvę ir pamatė kitas bibliotekų įdomybes.

Grįžę į savo gerai pažįstamą „Saulės“ biblioteką, iš naujo apžiūrėjo ją iš išorės ir vidaus, pamatė mūsų mažųjų „artistų“ išradingai ir žaismingai pristatomas jos paslaugas ir ilgiau užtruko Užsienio kalbų mokymosi centre, kur jų laukė užduotys: dėlionė, viktorina ir du žaidimai „Atspėk žodį“. Tikimės, kad Edukacinių veiklų gidas paįvairins mokinių laisvalaikį prisijungus iš namų, sužadins norą vėliau realiai dalyvauti visose pristatytose veiklas.

Apsilankyti Edukacinių veiklų gide galima https://www.edukacinisgidas.lt/. O norint nemokamos virtualios edukacijos, galima registruotis tel. (8 41) 52 49 96.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite