Angle down Atgal

Už 60 tūkstančių eurų narkotikų parsisiuntusi grupuotė juos slėpė kibiruose su žemėmis

Kauno pareigūnai sulaikė per siuntas 60 tūkstančių vertės narkotikus parsigabenusią grupuotę, trečiadienį pranešė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Pareigūnai birželio 9-ąją Kaune sulaikė grupuotę, kurie kontrabandos būdu iš Didžiosios Britanijos, naudodamiesi siuntų pervežimo paslaugomis, siuntėsi labai didelį narkotinių medžiagų kiekį. Kontrabandos vertė siekia apie 60 tūkst. eurų.

Trys jauni Kauno apskrities gyventojai, kurių vienam 21-eri, o dviem 34-eri metai, jau anksčiau buvo žinomi policijos pareigūnams.

Sulaikymo metu pas vieną iš įtariamųjų rasti keturi paketai, apie 5 kg galimai narkotinių medžiagų, kurios buvo paslėptos siuntoje – kibiruose su žemėmis.

Kratų metu rastos ne tik galimai narkotinės medžiagos, bet ir 9000 eurų grynųjų pinigų. Dviem vyrams skirta kardomoji priemonė – 3 mėnesių suėmimas, o vienam – mėnesio laiko suėmimas. 

Dėl šio įvykio Kauno Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos ir dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų. Už tai gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų. 

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite