Angle down Atgal

Utenos kultūros centro renginiai – internete!

Utenos kultūros centras šiomis dienomis negali susitikti su savo bendruomene, savo brangiausiais žiūrovais, kolektyvų nariais ir visais visais žmonėmis, kurie dabar turi daugiau laiko praleisti namuose, todėl kviečia nufilmuotus renginius lankyti virtualioje erdvėje.

Dovanosime Jums legendinių ŽALIADUONIŲ teatro spektaklių JASONAS, UTENIS, kuriuos režisavo taip pat legendinė, visų mūsų gerbiama režisierė Alma Eigerdienė.

Vaikučiai galės pasidžiaugti lėlių teatro ZUIKIS PUIKIS spektakliais VĖTRŲ KARALIENĖ, TRYS VERPĖJOS, SNIEGUOLĖ IR SEPTYNI NYKŠTUKAI, TIKROS KALĖDOS PELENEI.

Jaunimui parodysime Vaikų ir jaunimo dramos studijos spektaklį TA, KURI NEMĖGO ROŽIŲ.

Pasiūlysime ir įvairių koncertų – tiek profesionaliosios muzikos, tiek Kultūros centro meno kolektyvų – VIEVERSOS, DECIMOS, AINIŲ, ARCATO, INTERVALO, AKUSTINĖS GITAROS, SUDEIKIEČIŲ GAIDOS ir kitų.

Turėsite galimybę netikėtuose amplua pažinti net ir Utenos kultūros centro direktorių Eriką Druskiną – kaip aktorių, režisierių, pjesių autorių, poetą. Dar dirbdamas kitose įstaigose Erikas Druskinas sukūrė ir pastatė dramos ir lėlių spektaklių, puikiai įvertintų ir apdovanotų tarptautiniuose festivaliuose. Erikas Druskinas suvaidino ne vieną ryškų draminį vaidmenį. Ir netgi Batuotą Katiną!

Tad būkite su mumis, sekite mūsų virtualiuosius renginius po rubrika UTENOS KULTŪROS CENTRO TV ANT SOFOS svetainėje www.utenoskc.lt ir facebook @UtenosKulturosCentras.

Gyvenimas eina, ir žmogaus širdžiai norisi atgaivos, kažko naujo, nepažinto ir, žinoma, gražių prisiminimų.

UTENOS KULTŪROS CENTRO TV ANT SOFOS jau galite pamatyti:

Nuo kovo 24 d. Spektaklis JASONAS, rež. Alma Eigerdienė

Kovo 26 d. Lėlių teatro ZUKIS PUIKIS spektaklis TRYS VERPĖJOS, rež. Janina Baldauskienė.

Kovo 27 d. Eriko Druskino autorinis kūrybos vakaras. Programoje Utenos kultūros centro direktoriaus Eriko Druskino eilėraščiai ir Dariaus Biriuko fortepijono muzika.

Kovo 31 d. Spektaklis UTENIS, rež. Alma Eigerdienė. Tai istorinė drama apie legendinį kunigaikštį Utenį, gyvenusį Utenos miesto ištakomis laikomo Narkūnų piliakalnio pilyje ir narsiai gynusį Utenos krašto žemes nuo Kalavijuočių ordino antpuolių.

Balandžio 1 d. PERFORMANSAS

Balandžio 2 d. Spektaklis šeimai BATUOTAS KATINAS su Kultūros centro direktoriumi Eriku Druskinu

Balandžio 3 d. Dainavimo studijos DECIMA koncertas, vad. Gražina Kapčiuvienė

Balandžio 7 d. Vaikų ir jaunimo dramos studijos spektaklis TA, KURI NEMĖGO ROŽIŲ, rež. Vida Kairienė

Balandžio 8 d. Šokių ir dainų ansamblio VIEVERSA koncertas, vad. Roberta Macelienė

Balandžio 9 d. Lėlių teatro ZUKIS PUIKIS spektaklis VĖTRŲ KARALIENĖ, rež. Janina Baldauskienė

Balandžio 10 d. DIDŽIOJO PENKTADIENIO VAKARAS. Jautri programa, kurią atlieka skaitovas Utenos kultūros centro direktorius Erikas Druskinas ir Valstybinis Vilniaus kvartetas. Programa priverčia pamąstyti apie kančios ir tikėjimo išbandymus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite