Angle down Atgal

Uostamiestyje pasieniečiams įkliuvo cigaretes vežęs šalčininkietis (FOTO)

Klaipėdoje sustabdytame automobilyje Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai aptiko 1600 pakelių kontrabandinių cigarečių. Už tai mašinos vairuotojui iš Šalčininkų gresia tūkstantinė bauda ir transporto priemonės konfiskavimas.

Trečiadienį Klaipėdoje Pakrančių apsaugos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai patikrinimui sustabdė 2012 metais pagamintą automobilį „Toyota Avensis“. Jį vairavo 54-erių Šalčininkų gyventojas.

VSAT pareigūnai jau turėjo žinių, kad šia transporto priemone gali būti gabenamas neteisėtas krovinys, tad mašiną patikrino itin atidžiai. „Toyota Avensis“ bagažo skyriuje ir salone rasti keturi paketai, apvynioti juoda polietileno plėvele. Juose buvo 1000 pakelių cigarečių „Minsk Superslims 5“ su baltarusiškomis banderolėmis bei 600 pakelių „NZ Gold Super Slims“ ir „Queen Menthol“ markių rūkalų be banderolių.

Po apklausos Šalčininkietis paleistas. Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo tvarkos pažeidimo jam gresia administracinė bauda nuo 4 iki 6 tūkst. eurų. Teismas taip pat gali konfiskuoti automobilį, kuriuo vežtos cigaretės.

„Toyota Avensis“ ir rastieji rūkalai saugomi Pakrančių apsaugos rinktinėje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite