Angle down Atgal

#UNIKALU. K. Šiožinienė: „Galbūt nepastatysiu ligoninės, bet galiu prisidėti kurdama bendruomenę“

Naujienų platformoje Etaplius.lt startavusi nauja tinklalaidė „UNIKALU su Asta Lesauskiene“ pristato ketvirtą projekto heroję – Kristiną Šiožinienę.

 

Ketvirtoje „UNIKALU su Asta Lesauskiene“ tinklalaidėje dar viena unikali asmenybė. Šį kartą projekto heroje tapo Akademijos bendruomenės namų „Lokali“ įkūrėja ir floristė Kristina Šiožinienė. Tinklalaidėje moteris plačiau papasakojo apie Akademijos bendruomenės namų „Lokali“ veiklą.

„Tai yra Akademijos bendruomenės namai „Lokali“, namus bendruomenės centras susikūrė praeitų metų lapkritį. Į šiuos namus buvo pakviesti vietos gamintojai, kūrėjai, menininkai, amatininkai, paslaugų teikėjai, kurie gali pristatyti, tai kuo gyvena ir kuria“, – bendruomenės namus pristato K. Šiožinienė.

Kaip teigia tinklalaidės pašnekovė, visas uždirbtas šitos parduotuvės pelnas keliauja Akademijos bendruomenei sociokultūrinėms veikloms.

„Lokali“ yra ta vieta, kur tu gali pajusti kokia iš tikrųjų yra Akademija, kokie gyvena čia žmonės ir ką jie veikia“, – pasakoja moteris.

– Ką galima rasti jūsų parduotuvėlėje? Kokių čia kūrėjų, amatininkų jūs turite?

Mes turime nuo močiutės su anūke, kurios siuva pliušinius žaislus, iki tokių didelių gamintojų, kurie turi šokolado fabriką ir gamina šokoladą. Turime ir kosmetikos gamintojų, ir namų kvapų, ir maisto gamintojų, ir augintojų, ir ūkių. Pavyzdžiui, turime ūkį, kuris augina daigus. Dabar kaip tik bus švieži smidrai. Tai yra vieta ir galimybė žmonėms ne tik parduoti, bet ir parodyti, kuo tu vertiesi.

Visą pokalbį su Akademijos bendruomenės namų „Lokali“ įkūrėja ir floriste K. Šiožiniene žiūrėkite naujoje tinklalaidėje #UNIKALU:

Taip pat  tinklalaidę „Unikalu“ galite stebėti ir su vertimu į gestų kalbą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite