Angle down Atgal

#UNIKALU. K. Busilaitė: „Mes per daug prisižiūrime nuotraukų ir norime savo namų kaip gražaus paveikslėlio“

Naujienų platformoje Etap­lius.lt star­ta­vusi nauja tink­la­lai­dė „UNIKALU su As­ta Le­saus­kie­ne“ pristato trečią projekto heroję – Kristiną Busilaitę.

Ši jauna moteris – tikrai unikali asmenybė: ji ne tik yra makiažo meistrė, bet ir architektė bei interjero dizainerė. Apie šias iš pažiūros sunkiai tarpusavyje suderinamas sritis K. Busilaitė ir papasakojo tinklalaidėje „UNIKALU su Asta Lesauskiene“.

„Labai džiaugiuosi, kad dabar madoje yra natūralumas“, – teigia K. Busilaitė, paprašyta išduoti gražaus makiažo paslaptį. Visažistė priduria, kad didžiausias visų moterų draugas turėtų būti saikas.

Tuo tarpu kalbėdama apie šiuolaikinio interjero tendencijas Lietuvoje K. Busilaitė sako, kad namai, kuriuose gyvenate, neturėtų būti tiesiog gražiai nugludintas paveikslėlis.

„Šiuo klausimu turiu griežtą nuomonę. Mes per daug prisižiūrime „Pinterest“ nuotraukų ir norim savo namų kaip gražaus paveikslėlio. O aš visiems linkiu kurti namus, patogius sau, pagal savo pomėgius, o ne tik parodyti draugams – žiūrėk, mes pasidarėm kaip žurnale, bet mums nepatogu sėdėti ant šios sofos, mes neturime kur pasidėti kavos puodelio“, – sako K. Busilaitė.

Visą pokalbį su architekte, interjero dizainere ir makiažo meistre K. Busilaite žiūrėkite naujoje tinklalaidėje #UNIKALU:

#UNIKALU kviečia kas antrą savaitę atrasti unikalius Lietuvos žmones ir vietas. Pamatyti ir išgirsti neeilinius pokalbius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite