Angle down Atgal

Ukmergės rajone lankėsi Seimo nariai

2021 m. rugsėjo 27 d. Ukmergės rajono savivaldybėje svečiavosi Seimo narė Jurgita Sejonienė. J. Sejonienė, Sveikatos reikalų komiteto narė, Lietuvos medikų sąjūdžio pirmininkės pavaduotoja, su Savivaldybės vadovais: meru Rolandu Janicku, mero pavaduotoja Agne Balčiūniene, administracijos direktoriumi Dariumi Varnu ir jo pavaduotoja Dale Steponavičiene, aptarė sveikatos apsaugos problemas Ukmergėje, ligoninės priimamojo finansavimo klausimą, pasikeitė nuomonėmis apie sveikatos apsaugos sistemos įstaigų reformą.

Susitikime dalyvavo ir Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vyriausioji gydytoja Gitana Čepienė bei Edita Balžekienė, Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė, laikinai vykdanti savivaldybės gydytojos funkcijas.   

Po susitikimo Savivaldybėje J. Sejonienė kartu su A. Balčiūniene bei G. Čepiene vyko į Šešuolius, ten prie jų prisijungė ir seimo narys Andrius Navickas. Šešuoliuose seimo nariai susitiko su bendruomene ir kalbėjo apie vieną iš jautriausių temų rajono gyventojams- mobilių medicinos paslaugų tiekimą gyvenvietėse. J. Sejonienė trumpai informavo susirinkusiuosius apie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tikslą - plėsti ir tobulinti sveikatos priežiūros paslaugų teikimą namuose, atsisakant stacionarių medicinos punktų.

"Naujovės žmonėms  visuomet kelia baimę, tačiau mes pasistengsime, kad suburtos mobilios komandos būtų pasiruošusios naujiems iššūkiams ir medicininė pagalba būtų suteikta laiku ir profesionaliai“,- kalbėjo PSPC Vyriausioji gydytoja Gitana Čepienė. Ji pabrėžė, kad neįgaliems, senyvo amžiaus asmenims ir gyventojams, kurie patys dėl svarbių priežasčių negali atvykti į medicinos įstaigas, reikės tiesiog kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris priims sprendimą, kokia medicinos pagalba asmeniui reikalinga, bei apie tai informuos mobilias medicinos komandas.                                                                                                

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite