Angle down Atgal

Ukmergėje lankėsi naujasis Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono vadas

Su Ukmergės rajono savivaldybe draugiškus ryšius palaikantis Lietuvos kariuomenės Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotasis pėstininkų batalionas nuo pirmadienio, rugpjūčio 2 dienos, turės naują vadą – majorą Irmantą Petaraitį.

Naujasis bataliono vadas kartu su bataliono atstovais apsilankė savivaldybėje ir prisistatė jos vadovams – mero pavaduotojai Agnei Balčiūnienei ir administracijos direktoriui Dariui Varnui.  

Mjr. I. Petaraitį į Ukmergę atlydėjo bataliono vado pareigas paliekantis pulkininkas leitenantas Artūras Purlys ir Taktinės psichologinių operacijų grupės vado pavaduotojas vyresnysis seržantas Vaidas Griškevičius.

„Batalionui vadovavau nuo 2019 metų ir šio mano darbo pradžia sutapo su gražiu renginiu -  Ukmergėje organizuota šauktinių priesaikos priėmimo ceremonija. Tas renginys man labai įsiminė ir įstrigo. Manau, kad visos tokios iškilmingos ceremonijos turėtų vykti miesto erdvėse, o ne Rukloje. Esu įsitikinęs, jog Ukmergė tam puikiai tinka. Kaskart pravažiuodamas matau, kaip šis miestas sparčiai keičiasi ir gražėja.

Dėl užgriuvusios COVID-19 pandemijos tolesnis mūsų bendradarbiavimas, deja, nesiplėtojo taip, kaip mes norėjome ir buvome suplanavę. Tuos 1,5 metų visiems mums teko išgyventi su įvairiais draudimais ir apribojimais.

Buvo gera su jumis turėti ryšį, reikalų, visą laiką žinojau, kad galima čia ką nors suorganizuoti, atvažiuoti. Tikiuosi, kad taip ir toliau bus - bataliono ir savivaldybės ryšiai nenutrūks ir bus sėkmingai plėtojami“, - sakė plk. ltn.  A.Purlys.

Jis patikino, jog išvyksta į kitą tarnybos vietą - Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją, kur dirbs Štabo viršininku.

Naujasis bataliono vadas mjr. I. Petaraitis Lietuvos kariuomenėje tarnauja nuo 1998 metų. Vykdė tarnybą įvairiose pėstininkų padaliniuose, dalyvavo tarptautinėse misijose, prieš mėnesį baigė studijas Baltijos gynybos koledže.

„Esu labai nusiteikęs bendradarbiauti. Tas išėjimas į visuomenę, parodymas, kad mes nesame „už tvoros“ ar atsiriboję, yra gera idėja. Matau, kad ir jūs ją paikote ir esate suinteresuoti. Jei tik galimybės ir pandeminė situacija leis, manau, kad gal spalio mėnesį čia pavyks suorganizuoti naujojo, spalio mėnesio, šaukimo karių priesaikos ceremoniją“, - teigė mjr. I. Petaraitis.

A.Balčiūnienė ir D. Varnas padėkojo kariškiams už rodomą dėmesį mūsų kraštui.

Susitikimo metu taip pat aptartos šių dienų aktualijos, tolesnis savivaldybės ir Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono bendradarbiavimas ir kt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite