Angle down Atgal

Ukmergėje – katinėlio gelbėjimo operacija

Ketvirtadienio rytą Ukmergėje specialiąsias tarnybas ant kojų sukėlė mažas katinėlis. Aukštame medyje įstrigusiu murkliu susirūpino gyventojai ir iškvietė pagalbą.

Ukmergės rajono policijos komisariato nuotr.
Ukmergės rajono policijos komisariato nuotr.

Kaip skelbia Ukmergės rajono policijos komisariatas, Darbininkų gatvės gyventojai pastebėjo nelaimėlį dar iš vakaro. Rytą pamatę, kad gyvūnas per visą naktį taip ir nenulipo žemyn, žmonės nusprendė prašyti ugniagesių pagalbos. Pareigūnai sako, kad „išvadavimo“ operacija buvo greita ir sėkminga.

Tuo tarpu patys ugniagesiai pasakoja, kad darbai nevyko taip sklandžiai, kaip norėjosi.

Pirminė informacija, gauta iš Bendrojo pagalbos centro, skambėjo labai kraupiai: pranešta, kad 7 metrų aukštyje pasismeigęs katinas, reikalinga pagalba jį nukelti.

Atskubėję į įvykio vietą gelbėtojai pamatė, kad gyvūnas niekur nepasismeigė,  tiesiog tupi medyje gyvas ir greičiausiai sveikas.  Tiesa, katinėlis iš pirmo žvilgsnio pasirodė nusilpęs.

Ugniagesiai nusprendė pakilti iki nelaimėlio kopėčiomis, tačiau vos pamatęs link jo besiartinantį ugniagesį, murklys sukaupė jėgas ir traškančiomis šakomis nėrė žemyn.

Belieka tikėtis, kad gyvūnas grįžo pas šeimininkus. Ugniagesiai ragina gyventojus elgtis atsakingai ir saugoti savo augintinius.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite