Angle down Atgal

Ugniagesiai neturėjo kvėpavimo aparatų

Trečiadienį į gaisrą Kavarsko seniūnijos Budrių kaime pirmoji atvykusi Anykščių rajono ugniagesių tarnybos Kavarsko ugniagesių komanda su savimi neturėjo kvėpavimo aparatų. Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Saulius Slavinskas aiškino, kad dėl to ugniagesiai negalėjo patekti į degantį pastatą.

Anykščių rajono ugniagesių tarnybos viršininkas Valdas Tereškevičius „Anykštai“ sakė, kad kvėpavimo aparatų įsigijimui tarnyba neturi pinigų, jas turi vienintelė Svėdasų ugniagesių komanda.

V.Tereškevičius aiškino, kad net jei Kavarsko ugniagesių komanda ir būtų turėjusi kvėpavimo aparatus,žmonių gyvybių išgelbėti ji būtų negalėjusi.

„Į gaisrą atvyko du Kavarsko ugniagesių komandos ugniagesiai. Du žmonės negali eiti į uždūmintas patalpas, todėl mums reikėjo laukti Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių, kad jungtis į vadinamąją grandį. Be to, pastatas degė atvira liepna – ugniagesiams uždrausta eiti į ugnį“, – aiškino V.Tereškevičius.

Gaisras Budrių kaime esančiame gyvenamajame name kilo trečiadienio naktį, apie 01.49 val. Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai į nelaimės vietą atskubėjo ir darbus pradėjo 02.14 val.

Plačiau – laikraštyje „Anykšta“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite