Angle down Atgal

UAB „Grafų baldai“ kuria Kalėdų pasaką: maži darbai virsta dideliais stebuklais

Kalėdos – gerumo metas. Šiuo laikotarpiu svarbu ne tik gauti, bet ir duoti. Tokia filosofija gyvena ir viena didžiausių Šiaulių regiono baldų gamintojų bendrovė „Grafų baldai“. 24 metų gimtadienį atšventusi įmonė turi ilgametes tradicijas remiant įvairius socialinius projektus ne tik prieš didžiąsias metų šventes, bet ir visus metus organizuojant paramą tiems, kuriems jos labiausiai reikia .

UAB „Grafų baldai“ tikina, kad socialinė veikla praturtina, suteikia vidinio pasitenkinimo. Įmonei svarbu prisidėti ne tik prie gerai žinomų labdaros organizacijų veiklos, bet ir užtikrinti bendruomenių, kuriose veikia bendrovės filialai poreikius.

„Kadangi mūsų įmonė įsikūrusi Kairiuose ir Aukštelkėje, esame vietos bendruomenės dalis, tad taip pat prisidedame prie aktualių klausimų sprendimo. Prisidėjome prie paramos rinkimo Kairių miestelio bažnyčiai, bendradarbiaujame su vietos mokyklomis“, – sako UAB „Grafų baldai“ Marketingo vadovė Lina Bertulienė.

Įmonė taip pat neabejinga ir savo darbuotojų nelaimėms. Vienas iš pavyzdžių – Austėjos paramos fondas. Mergaitei nuo gimimo nustatytas Patau sindromas ir epilepsija, todėl ji yra visiškai priklausoma nuo suaugusiojo žmogaus pagalbos. Vienintelis šviesos spindulėlis – jos šypsena, kai ją kalbina, jos juokas, kai su ja žaidžia.

„Pas mus dirba mergaitės tėtis Gintaras Džiugys. Todėl stengiamės, kad ties darbu mūsų ryšys nenutrūktų. Stengiamės padėti, kasmet prisidedame prie paramos rinkimo svarbiausiems mergaitės poreikiams patenkinti“, – sako L. Bertulienė.

Įmonė taip pat tiki, kad istorijos išsaugojimas labai svarbus visuomenei. Todėl šiemet UAB „Grafų baldai“ yra pagrindinė Grafo Tiškevičiaus fotografijų parodos rėmėja.

„Grafai juk turi laikytis išvien. Mes taip pat finansuojame Grafo Zubovo ekskursijai skirtos spaudos leidybą. Juk kartu mes galime daugiau“, – sako L. Bertulienė.

Įmonė vertina ir naujas socialinės iniciatyvos partnerystes su kitomis paramos ir labdaros organizacijomis, tokiomis kaip: gerai žinoma „Maltiečių sriuba“, Raudonojo kryžiaus verslo klubas, SOS gyvūnai ir panašiomis. Taip pat bendrovė neatgręžia nugaros pavienėms šeimoms, kurias ištinka nelaimė. Jau ne kartą įmonė dėl gaisro namų netekusiems žmonėms padėjo dovanodama reikalingiausius baldus. UAB „Grafų baldai“ skyrė paramą ir išsilavinimo siekiančiam studentui. Vardinė stipendija skirta Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Regionų plėtros instituto Vadybos magistrantūros studijų programos studentui. Įmonė tiki, kad geri darbai grįžta bumerangu.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite