Angle down Atgal

UAB „Bentada“ – nuo grindjuosčių iki išorės durų: ir viskas po vienu stogu

Būsto įsirengimas naujakuriams sukelia nemažai galvos skausmo. Nepaisant to, kad šiais laikais interjero prekių pasirinkimas yra tikrai gausus, reikia pripažinti: išsirinkti tinkamas ir kokybiškas medžiagas, atrasti patraukius spalvų derinius ir sukurti jaukų namų interjerą – nelengvas iššūkis. Ypač tada, kai tenka važinėti po skirtingas prekybos vietas, ieškoti konsultantų pagalbos ir viską rinktis atskirose parduotuvėse. Visgi sprendimas yra – apsilankę UAB „Bentada“ parduotuvėje išsirinksite ir grindų dangą, ir duris, ir net čiužinį. Ir viskas po vienu stogu.

UAB „Bentada“ parduotuvėje, įsikūrusiose Šiauliuose, Pramonės g. 21E, laukiami visi, kurie įsirenginėja būstą ir ieško kokybiškos grindų dangos, patvarių vidaus ir lauko durų, patogaus ir ergonomiško čiužinio. Įmonės vadovas Faustas Prakapavičius teigia, kad šios parduotuvės privalumas – galimybė rasti viską vienoje vietoje. „Būna tokių klientų, kurie atvyksta pas mus, išsirenka grindų dangą, prisiderina grindjuostes, užsisako vidaus ir lauko duris. Klientai džiaugiasi, kad pavyko sutaupyti laiko ir pinigų“, – pasakojo UAB „Bentada“ vadovas.

@Bentada
@Bentada

Svarbiausia – dėmesys klientui

Turbūt kiekvienas sutiksite, kad renkantis prekes ir paslaugas labai svarbų vaidmenį atlieka konsultantas. Jo kaip specialisto patarimai ir įžvalgos dažnai lemia galutinį kliento pasirinkimą. Atvykę į didžiuosius prekybos centrus žmonės dažnai nusivilia, nes ten dirbantys konsultantai per daug užsiėmę, negali ir neturi laiko skirti pakankamai dėmesio klientui, kuris nuo užgriuvusių remonto darbų jaučiasi pavargęs ir turi daugiau klausimų, nei atsakymų.

UAB „Bentada“ vadovo teigimu, įmonė vadovaujasi principu – svarbiausia profesionalumas ir dėmesys klientui. Todėl į parduotuvę atvykęs žmogus visada sulauks tinkamo dėmesio, jam bus suteikta profesionali konsultacija, atsakyta į visus rūpimus klausimus. „Jau 10 metų dirbu durų versle. Savo įžvalgomis, patarimais dalinuosi su klientais. Mano kolega – grindų dangos specialistas, kuris irgi gali pasigirti panašia darbo patirtimi. Esame puiki komanda, kuri gali padėti tiek patarimais, tiek praktiškai“, – sakė UAB „Bentada“ vadovas.

Jis taip pat pabrėžė, kad į „Bentadą“ kreipęsi klientai gali būti ramūs ir užtikrinti. Klientui pageidaujant, įmonės darbuotojai sumontuos duris, sudės spynas, pasirūpins viskuo, kas reikalinga. „Jeigu klientas nori, mes siūlome visą paslaugų paketą. Jam tereikia išsirinkti duris, o visu kitu pasirūpinsime mes. Baigę – įteiksime raktus. Patogu ir jokių rūpesčių“, – sakė UAB „Bentada“ vadovas.

@Bentada
@Bentada

Platus vidaus durų pasirinkimas

Atvykę į UAB „Bentada“, rasite platų vidaus durų pasirinkimą. Įmonė prekiauja kokybiškomis laminuotomis ir faneruotomis durimis, kurios tiks bet kuriam skoniui. Siūlomas gausus atspalvių ir modelių pasirinkimas, puikus kainos ir kokybės santykis, galimybė priderinti tos pačios spalvos ir rašto grindjuostes.

UAB „Bentada“ vadovo F. Prakapavičiaus teigimu, toks grindjuosčių ir durų derinimas dabar labai populiarus, suteikia namams vientisumo jausmą, pagyvina interjerą.

@Bentada
@Bentada

Išorės durys butui ir namui

Pasirinkę patikimas ir tvirtas išorės duris galėsite būti ramūs – tai garantuos ne tik namų saugumą, bet ir šilumą bei garso izoliaciją. UAB „Bentada“ rasite gausų išorės durų pasirinkimą – pagal kiekvieno lūkesčius ir pageidavimus. Įmonė prekiauja šiltomis, besikeičiančioms oro sąlygoms atspariomis lauko durimis, puikia garso izoliacija pasižyminčiomis, patikimomis šarvuotomis durimis. Sau tinkantį variantą čia ras ir nuomojamo būsto, ir sodo namelių savininkai. Išlaidauti nenorintiems klientams UAB „Bentada“ siūlo nebrangias, oro sąlygoms atsparias duris.

@Bentada
@Bentada

Grindų dangos įvairovė

Renkantis grindų dangą reikėtų gerai pagalvoti apie visus namų gyventojus, įvertinti saugumo poreikį, praktiškumo ir ekonomiškumo klausimus. UAB „Bentada“ rasite platų kokybiškos laminuotos grindų dangos pasirinkimą. Galėsite rinktis iš gausios raštų ir spalvų įvairovės. Įmonė prekiauja ir viniline, kilimine danga, keraminėmis plytelėmis.

@Bentada
@Bentada

Klinkerio plytelės

Norite atnaujinti namo fasadą? UAB „Bentada“ rasite klinkerio plytelių, kurios pasižymi aukšta kokybe, yra atsparios aplinkos poveikiui. Galima rinktis įvairių matmenų, spalvų, tekstūros variantus.

@Bentada
@Bentada

Ergonomiški čiužiniai

Saldus miegas turbūt neįsivaizduojamas be patogaus čiužinio. UAB „Bentada“ siūlo įsigyti čiužinių, pagamintų iš kokybiškų, saugių ir orui pralaidžių medžiagų. Galima rinktis iš plataus asortimento: viskoelastinių, spyruoklinių pocket ir multi pocket, natūralaus latekso paviršiaus čiužinių. Standartinio dydžio viengulių (90x200 cm) ir dvigulių (160x200 cm) čiužinių galima rasti ir nusipirkti vietoje. Kitu atveju ilgai laukti neprireiks – norimų matmenų čiužinys bus pagamintas per savaitę.

 

 

@Bentada
@Bentada

Kontaktai:

Faustas Prakapavičius, UAB „Bentada“

Tel. nr. +370-655-17685

El. paštas: vipdurys@gmail.com

https://www.facebook.com/bentada.lt/

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite