Angle down Atgal

„Tvari rievė“ drožinių iš ąžuolo paroda Svėdasuose

„Ąžuolas yra medis – laidininkas, jungiantis žmogų su pasauliu ir Visata. Todėl, jei žmogus sugeba užmegzti ryšį su juo, medis gali suteikti jam tokias jėgas, kurios ne tik prailgins jo gyvenimą, bet ir teigiamai veiks jo vaikų ir anūkų likimą – kartais iki penktosios kartos. Ąžuolas stabilizuoja žmogaus kūno energijas, atskleidžia ir valo subtilius kūnus ir viršutines čakras, užpildo mus galinga ir lygia ugninga galia“, – sako medžio drožėjas Giedrius Juodis, savo rankomis ir mintimis susijungiantis su ąžuolu savo sodyboje, gamtos prieglobstį Utėnėlės kaime.

Neatsitiktinai Svėdasuose pristatoma drožinių iš ąžuolo paroda, minint Lietuvai pagražinti draugijos 100-metį. Svėdasų kraštas yra glaudžiai susijęs su Lietuvos kultūrine raida ir istoriniais įvykiais, bei svarbių ir žymių Lietuvos kultūros asmenybių gyvenimo keliais. Bene žinomiausios asmenybės – kan. Juozas Tumas – Vaižgantas, kurio gimtinė Malaišių kaimas ir kuris buvo vienas iš Draugijos Pagražinti Lietuvai įkūrėjų ir pirmininkų. Šiemet Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė šios draugijos metais.

Kviečiame pajausti ąžuolo šimtametę galybę žvelgiant į drožėjo Giedriaus Juodžio darbus, bei įgyti energijos, kurios užtektų ilgam, kad visi būtume ir sveiki ir laimingi, gražindami Lietuvą.

Viešoji įstaiga „Atvertos langinės"

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite