Angle down Atgal

Venera dabar itin palanki moterims

Venera (malonumų, komforto, pajamų planeta) perėjo į Vėžio ženklą, kuriuo judės iki birželio 27 d. Taigi, tris su puse savaites moterys ir merginos bus labai mergaitiškos mergaitės. Ir tuo mėgausis. Vyrams belieka joms pritarti ir lepinti.

Venera svečiuose pas Mėnulį

Venera svečiuojasi Vėžio ženkle, kurio valdovas Mėnulis. Tad aktualios tampa visos moteriškos, motinystės, šeimos, namų, tėvynės, vaikų, globos, mitybos sritys.

Viena vertus, moterys tampa labiau šeimininkiškos ir šeimyniškos, daugiau nori būti namuose, gražinti juos ir aplinką, gaminti ir lepinti savo mylimus namiškius.

Kita vertus, ir vaikiškai mergaitiškos: švelnios, dėmesingos ir kaprizingos, mokančios manipuliuoti emocijomis ir sukeldamos globos, gailesčio, kaltės jausmus, gauti tai ko, nori. Gimę ir/ar gyvenantys su Vėžio Venera puikiai žino papūstų lūpyčių, ašarų, trepsėjimo aukštakulniais, motiniško rūpesčio ir patiekalo pagal „mamytės receptą“ galią, kuriai priešintis beviltiška.

Vaikai jautresni, prieraišesni, „įsikibę į motinos sijoną“, labiau paslaugūs namų ruošoje. Puikus metas su jais kalbėtis apie šeimos vertybes, pasigilinti į giminės istoriją, kartu keliauti po gimtas vietas.

Venera palanki vandens ženklams

Ypač patrauklūs birželį tampa Vėžiai, Skorpionai ir Žuvys. Aplinkiniams norisi labiau su jais bendrauti, padėti, globoti, ką nors padovanoti. Jiems daugiau progų romantinėms pažintims, atsiveria daugiau finansinių galimybių, palanku net prašyti didesnio atlyginimo. Birželio pirmą dekadą  beveik nereikės stengtis. O apie birželio 21 d. jie gali tiesiog skęsti meilės jūroje, tirpti nuo prisipažinimų, mėgautis meno remginiais, poilsiu prie vandens.

Pavienų progų, jei nepražiopsos, gal pasitaikyti ir Jaučiams bei Mergelėms (ypač birželio 12-13 d.) Ožiaragiams Venera bus palanki tik tuo atveju, jei mokės atsižvelgti į partnerio (gyvenimo ar verslo), oponento interesus. To nereiktų pamiršti birželio 23-24 dienomis.

O štai Svarstyklės ir Avinai dėl meilės ir pinigų turės pakovoti. Tinkamiausias ginklas šiuo metu – rūpestis ir saugumas: padarykite paslaugą savo bosui, apgaubkite minkštu pledu savo namiškius, paruoškite jiems braškių desertą.

Meilė prieraiši, bet nepatikli

Neseniai užsimezgę santykiai gali peraugti į ilgailaikį ryšį, iki tol dvejojusios poros gali apsigyventi kartu, nusistovėjusiuose santykiuose, tikėtina, bus daugiau rūpesčio, kai kas nuspręs persikelti į geresnę gyvenamą vietą, patobulinti namus ar tiesiog įsigyti ką nors jų patogumui (tikėtina, virtuvei ar vaikams).

Šiuo metu labiau vertinami ne karjeristai, o naminiai partneriai ar pažįstami iš anksčiau, nuo vaikystės, gali sukilti net nostalgiški jausmai buvusiam (juk Merkurijus retro, tad nenustebkite grįžimais iš praeities). Taip pat paklausūs mokantys skaniai gaminti, parodyti rūpestį, padėti buityje.

Virtuvėje norisi namuose gaminto maisto, vaikystės patiekalų. Aprangoje labiau norisi patogių ir jaukių rūbų, švelniai vilnijančių, laisvai krentančių, švelnių spalvų audinių. Akį traukia romios pilnakrūtės, o ne ryškios išsišokėlės.

Beje, pirmą birželio dekadą, kol Marsas su Venera abu tame pačiame ženkle Vėžyje, mergaitiškai nebrandi Venera (t. y. moterys) gali vaikiškiškais kaprizais daug išsireikalauti iš paskutiniais laipsniais keliaujančio brandaus, globoti ir ginti linkusio Marso (t. y. vyrų).

Pinigai – į taupyklę

Nors birželį bus nemažai pagundų pelningai investuoti ir greitai pralobti, dėl klaidinančių Neptūno aspektų nereikėtų jomis ypač žavėtis. Venera Vėžyje - moteriška, t. y. priimanti ir kaupianti energiją. Todėl patikimesnis finansinis įrankis galėtų būti indėlis, taupyklė, kaupiamoji sąskaita, vaisingos turėtų būti šiuo periodu sudarytos sutartys stabiliam ilgalaikiam kaupimui vaikams ar namams.

Bet kadangi ir Saturnas, ir Merkurijus retrogradiniai, tai imti kredito šias tris savaites nepatartina, nes bus sunku grąžinti. Tačiau labai naudinga koreguoti sutartis, grįžti prie atidėliojamo, bet jau anksčiau subrandinto, finansinio sprendimo.

Ko tikėtis?

Padaugės investicijų į nekilnojamąjį turtą, bus daugiau galimybių uždirbti iš jo pardavimo, infrastruktūros mokestį daugelis savivaldybių, spėju, įves. Atidūs turėtų būti tie, kurie NT ruošiasi pirkti: jis bus komfortiškas, tik mėnesio pradžioje svarbu nepermokėti, o aplink Jonines – neapsigauti.

Padidės ir maisto pramonės apyvarta. Deja, ir kainos, ypač pieno produktų. Padaugės išlaidų ir pirkinių namams, buičiai bei vaikams (aišku, brangsta elektra ir dujos).

Vaikams dėl padidėjusio emocinio jautrumo teks skirti daugiau dėmesio (stovyklos, psichologinė pagalba).

Jei Partnerystės įstatymas ir pasieks Seimą, tikėtina, jis bus priimtas laikantis tradicinių šeimų pasaulėžiūros ir ant stalo pataisos grįš per rudens sesiją spalį.

Kaip panaudoti Venerą Vėžyje?

Patartina prisitaikyti prie mergaitiškai moteriškos energijos, atiduoti dėmesio duoklę mamai, moteriškumui, vaikams (ypač palepinti mergaites), namams, gimtai šaliai.

Puiku daugiau laiko praleisti namuose, su šeima, aplankyti vaikystės namus, vietas, mėgautis naminiu maistu, kviestis svečių, atnaujinti nutrūkusius giminystės ryšius (ypač iš motinos pusės ir moteriškos lyties).

Skirti šiek tiek lėšų buties pagerinimui, namų komfortui, išsirinkti buitinės technikos (ypač virtuvinės) ir įsigyti ją po Joninių.

Moterims rekomenduojama skirti dėmesio mitybai (jei reikia – žarnyno valymui), laiko ginekologinei apžiūrai, taip pat krūtų masažui, diagnostikai (jei reikia – mamologo konstultacijai). Peržiūrint vasaros garderobą, rinktis komfortišką aprangą, jaukius moteriškumą subtiliai pabrėžiančius derinius. Lėtas buvimas su savimi, šeima, namuose, virtuvėje – tai Veneros Vėžyje malonumai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite