Angle down Atgal

Trumpas vestuvinių žiedų derinimo gidas

Vestuviniai žiedai – tai bene svarbiausias santuokos sakramentą įprasminantis akcentas, mat jo išliekamoji vertė lydi abu sutuoktinius visą gyvenimą. Dėl asortimento gausos neretai labai sunku išsirinkti savuosius simbolius. Ne paslaptis, jaunųjų skoniai dažnai išsiskiria. O kur dar trečioji problema – kaip vestuvinį žiedą suderinti su sužadėtuvių žiedu ir sukurti unikalų, skoningą dvigubą aksesuarą? Skirtingos formos, akmenukai, dydžiai ir akcentai: visa tai nei kiek nepadeda renkantis šį bene gyvenime svarbiausią papuošalą. Tam, kad jums būtų lengviau, pateikiame keletą patarimų ir įžvalgų, kurios padės sukurti tobulą derinį.

Kaip vestuvinius žiedus derinti tarpusavyje?

Tarpusavyje derantys vestuviniai žiedai yra:

  • Pagaminti iš to paties metalo.

  • Susieti bendrais motyvais ir akcentais.

  • Dekoruoti tos pačios rūšies brangakmeniais: deimantais, safyrais ar bet kuriais kitais.

Pavyzdžiui, jeigu moters žiedas dekoruotas smulkiais deimančiukais, sudėliotais kvadratėliu, vyro žiedas turėtų pasižymėti ta pačia detale, tik ji gali būti didesnė. Taip pat populiaru gaminti žiedus, puoštus tokiais pačiais, tik neišbaigtais motyvais – jie sudėti kartu sukuria bendrą paveikslą. Pavyzdžiui, viename žiede gali būti pusė širdelės, o kitame – kita pusė. Tą pačią taisyklę galima pritaikyti ir begalybės ženklui.

Renkantis klasikinius žiedus taip pat yra detalių, dėl kurių vertėtų sutarti tarpusavyje. Pavyzdžiui, ar vestuviniai žiedai bus apvalainais kraštais, su komforto zona, ar priešingai – gana stačiais? Dėmesio vertas ir jų paviršius: ar jis bus matinis, ar blizgus?

Galiausiai, vertėtų pagalvoti ir apie vestuvinio žiedo graviravimą. Puikus du žiedus suderinantis akcentas gali būti jūsų pirštų antspaudai arba šalies, kurioje gyvenate, kontūrai ant abiejų žiedų. Žinoma, tinka ir trumpa priesaika ar linkėjimas.

Vestuvinio ir sužadėtuvių žiedų derinimas

Tam, kad moteris galėtų stilingai suderinti šiuos du širdžiai brangius žiedus, reikėtų atkreipti dėmesį į kelis dalykus. Tai:

  • brangakmenio spalva;

  • brangakmenio forma;

  • metalas;

  • stilius.

Ne paslaptis, kad daugelyje šeimų egzistuoja tradicija perduoti sužadėtuvių žiedą būsimai marčiai iš kartos į kartą. Jeigu jūsų žiedas yra būtent toks, šiuo atveju galite sukurti kontrastą ir įsigyti modernų vestuvinį žiedą. Tai simbolizuos ryšį tarp praeities ir dabarties. Tačiau jeigu sužadėtuvių žiedą jums išrinko mylimasis ir jame neslypi ilgus metus menantys sentimentai, šie ir vestuviniai žiedaiturėtų derėti savo stiliumi. Pavyzdžiui, sutarkite, ar jie bus paprasti, klasikiniai, ar blizgūs ir puošti deimantukais.

Taip pat svarbu įvertinti, kokios spalvos brangakmeniu dekoruotas sužadėtuvių žiedas ir pagal tai išsirinkti vestuvinio žiedo lanko, akmens spalvas. Ne mažiau svarbi ir šio elemento forma. Vestuvinis ir sužadėtuvių žiedai puikiai derės, jeigu abu bus papuošti tokios pačios ar bent jau panašios formos akmenuku.

Dar vienas patarimas – abu žiedus galite derinti pagal metalą. Pavyzdžiui, jeigu sužadėtuvių žiedas pagamintas iš aukso, tuomet vertėtų pasirinkti iš šio metalo pagamintą vestuvinį žiedą.

Dar keletas patarimų

Šiandien daugėja nuotakų, kurios vietoje tradicinių baltos spalvos deimantų renkasi spalvingesnius. Prie auksinio sužadėtuvių žiedo puikiai tinka vestuviniai žiedai, puošti mėlynu ar kitos spalvos brangakmeniu. Taip pat galite derinti kontrastingus žiedo lanko pločius. Pavyzdžiui, jeigu jūsų sužadėtuvių žiedas – labai plonas ir siauras, jis puikiai derės prie plataus vestuvinio žiedo – taip jie stilingai papildys vienas kitą.

Vestuvinis žiedas yra papuošalas, kurį nešiosite visą likusį gyvenimą, todėl verta pasirūpinti, kad jis stilingai derėtų tiek prie antrosios pusės žiedo, tiek prie sužadėtuvių papuošalo. Mados keičiasi kasmet, todėl neskirkite itin daug dėmesio jų vaikymuisi. Verčiau dėmesį, pinigus ir laiką atiduokite žiedų derinimui: pritaikykite pagrindines taisykles ir mėgaukitės papuošalais, atspindinčiais ilgą, saldų vedybinį gyvenimą.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (3)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite