Angle down Atgal

Trečiąja doze pasiskiepijo Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė

Vakar trečiąja, sustiprinančiąja vakcinos nuo COVID-19 doze pasiskiepijusi savivaldybės merė Ausma Miškinienė sako, jog šiandien jaučiasi puikiai. Tiesa, truputį skauda ranką. Tik šis skausmas ir primena, kad buvo skiepas.

 

„Atėjo laikas – ir net neabejojau, jog būtina skiepytis. Kviečiu visų  pasiskiepijusių pavyzdžiu pasekti ir kitus gyventojus. Visada kviesdavome senjorus, o šį kartą kreipiuosi į jaunimą – skiepykitės, jei tik galite, paraginkite ir palydėkite skiepytis savo artimuosius bei kolegas. Sutikime šventes sveiki. Būkime pavyzdžiu visiems sąmoningiems žmonėms“, – sakė rajono vadovė. 

Prasidėjus vakcinacijai, merė skiepijosi du kartus. Tuomet ji pasirinko „AstraZeneca“ vakciną. Vakar ji skiepijosi vakcina, kuria tą dieną buvo skiepijami visi gyventojai – „Pfizer“.  

Naujausiais duomenimis, Lazdijų rajone bent viena vakcinos doze jau paskiepyta 70,4 proc. gyventojų. Lietuvoje šis rodiklis – 67,4 proc. Sustiprinančiąja, trečiąja doze, Lazdijuose pasiskiepijo 15,9 proc., Lietuvoje – 14,3 proc. gyventojų. Trečiąja doze mūsų rajone aktyviausiai skiepijasi 65–79 m. amžiaus grupės asmenys – jų jau pasiskiepijo trečdalis. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite