Angle down Atgal

Trečiadienio Lietuvos olimpiečių startai: debiutuoja baidarininkas ir ieties metikas, o dviratininkės stos į kovą kitoje rungtyje

Nuo ankstaus trečiadienio ryto žiūrovų laukia net keturių Lietuvos olimpiečių pasirodymai. Pirmąkart olimpinėse žaidynėse debiutuos baidarininkas Mindaugas Maldonis ir ieties metikas Edis Matusevičius, o dviratininkės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė, kurios šią savaitę jau pasirodė Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse, pasirodys kitoje – keirino – rungtyje. Taip pat kviečiame stebėti ir daugiausiai dėmesio sulaukiančius boksininkų, tinklininkių, lengvosios atletikos, plaukikių ir kitų sportininkų pasirodymus.

Svarbiausi trečiadienio (08-04) lietuvių pasirodymai per TV3:

06.00-06.30 val. Baidarių ir kanojų irklavimas. Dalyvauja – Mindaugas Maldonis.

Ankstų trečiadienio rytą baidarininkas M. Maldonis pradės savo kovą Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse. Šios jam – pirmosios. Baidarininkas plauks 200 m distancijoje vienvietėje baidarėje. M. Maldonis startuos paskutiniame, 5-ajame plaukime. Du geriausiai atrankoje pasirodę irkluotojai keliaus į pusfinalį, o likę varžysis ketvirtfinalyje.

07.30-09.00 val. Lengvoji atletika. Dalyvauja – Edis Matusevičius.

Ieties metikui E. Matusevičiui šios olimpinės žaidynės taip pat yra pirmosios, tačiau būtent Edžiui priklauso dabartinis Lietuvos rekordas – jis ietį nusviedė 89,17 metro. Kad patektų į kitą etapą, E. Matusevičiui reikėtų ietį nusviesti bent 83,5 m arba patekti tarp 12-os geriausių sportininkų.

Šios transliacijos metu taip pat įvyks ir moterų 400 m su barjerais bėgimo finalas bei vyrų 110 m bėgimo su barjerais pusfinalis.

10.00-10.35 val. Dviračių trekas. Dalyvauja – Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė.

Abi sportininkės šią savaitę jau pasirodė komandinio sprinto rungtyje, kur iškovojo 5-ąją vietą. Trečiadienio rytą jos į kovą stos individualiai – varžysis keirino rungtyje. S. Krupeckaitei tai jau penktosios olimpinės žaidynės, tuo tarpu M. Marozaitė – olimpinių žaidynių debiutantė.

Kitos aktualios transliacijos

Nuo ankstaus trečiadienio ryto žiūrovai kviečiami sekti ne tik aktualiausius lietuvių, bet ir viso pasaulio sportininkų pasirodymus. Dauguma iš jų kovos finaluose. Iškart po baidarininko M. Maldonio pasirodymo, kviečiame stebėti moterų riedlenčių park finalą. Taip pat žiūrovų laukia ir daug dėmesio sulaukiančios bokso kovos – vyrų virš 91 kg pusfinaliai ir 75-81 kg finalas. Pastarajame susitiks britas Benjaminas Whittakeris ir Kubos atstovas Arlenas Lopezas. Finale pastarasis bandys apginti čempiono titulą, mat būtent jis yra praėjusių olimpinių žaidynių bokso nugalėtojas. Tinklinio gerbėjams siūloma nepraleisti varžybų, kurių metu susitiks Serbijos ir Italijos atstovės. Italijos komandoje pasirodys lietuvė tinklininkė Indrė Sorokaitė. Taip pat trečiadienį įvyks ir sinchroninio moterų plaukimo duetu finalas, o po pietų – ir keletas intriguojančių lengvosios atletikos finalų. Tarp jų – vyrų 200 m bėgimo, vyrų kūjo metimo, vyrų 800 m bėgimo ir moterų 3000 m bėgimo finalai.

TV3:

06.30-07.30 val. Moterų riedlenčių sportas (finalas).

09.00-10.00 val. Boksas (vyrų virš 91 kg pusfinaliai ir 75-81 kg finalas).

11.00-12.45 val. Moterų tinklinis (ketvirtfinalis). Dalyvauja – Italija-Serbija.

13.30-14.40 val. Moterų sinchroninis plaukimas duetu (finalas).

14.40-16.00 val. Lengvoji atletika.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite