Angle down Atgal

Trakų rajone per kratas rasta įvairių narkotinių medžiagų (vaizdo įrašas)

Netikėtas pareigūnų apsilankymas ir atliktos kratos davė rezultatų – rasta įvairių narkotinių medžiagų, priemonės joms sverti, smulkintuvai ir kt. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai ankstų balandžio 15 d. rytą netikėtai apsilankė Lentvaryje ir Mūrinėje Vokėje esančiose gyvenamosiose patalpose. Apsilankymo pagrindas – iš anksto teismo sankcionuotos kratos, o apsilankymo tikslas – surinkti įrodymus ir užkardyti neteisėta narkotinių medžiagų platinimą.

Gyventojai nesitikėjo ir nelaukė ankstyvų „svečių“, todėl kratos buvo rezultatyvios. Netikėtumo faktorius suveikė ‒ Trakų rajono policijos pareigūnai surado ir paėmė įvairių narkotinių medžiagų („žolės“, psichotropinių tablečių), marihuanos smulkintuvų, dozavimo svarstyklių, teleskopinę lazdą, šovinių, peilių, švirkštų. Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti įtarimai pareikšti trisdešimtmečiui vilniečiui, o jo draugei, aštuoniolikmetei Trakų rajono gyventojai, suteiktas specialiojo liudytojo statusas.

Už šią nusikalstamą veiką Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo dvejų iki aštuonerių metų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite