Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Tragedija Amerikoje: paauglys nužudė savo merginą, nes ši nepasidarė aborto (vaizdo įrašas)

Paauglys iš Indianos valstijos, nužudęs judviejų kūdikio besilaukusią moksleivę, šį antradienį nuteistas 65 metų kalėjimo bausme, skelbia „Fox News“.

16-metis Aaronas Trejo buvo nuteistas 55 metų kalėjimo bausme už 2018-ųjų gruodį įvykdytą 17-metės Breanos Rouhselang nužudymą bei dar 10 metų kalėjimo bausme už judviejų negimusio kūdikio nužudymą, skelbia vietos spauda.

Bylos dokumentai atskleidžia, kad vidurinės mokyklos futbolo žaidėjas Trejo prisipažino pykęsis su savo mergina dėl užsimezgusios gyvybės. Vieno iš konfliktų metu jis peiliu dūrė jai į širdį. Mergina neišgyveno.

Kaip skelbia „Fox News“, bylą nagrinėjęs detektyvas Gery Mullinsas teigė, jog kaltinamasis jam prisipažino įsiutęs, nes mergina delsė pranešti jam apie nėštumą ir nepasidarė aborto. Paklaustas, ką jis darė apie tai sužinojęs, vaikinas detektyvui atsakė: „Aš ėmiausi veiksmų. Aš atėmiau jai gyvybę.“

Kaltinamasis detektyvui taip pat teigė dūręs peiliu savo merginai į širdį tikėdamasis, kad taip ji greičiau mirs. Tuomet jis mylimosios kūną paslėpė šiukšlių maiše, išmetė jį į vieno restorano konteinerį, o jos mobilųjį telefoną bei peilį išmetė į Mašavakos upę. Aaronas Trejo buvo teisiamas kaip suaugęs. Jis pripažino savo kaltę.

Merginos pamotė Nicole Rouhselang reporteriams pasakojo, kad jos podukra buvo maždaug šešis mėnesius nėščia. Mergina buvo labai aktyvi – priklausė vidurinės mokyklos palaikymo šokių komandai, taip pat dirbo softbolo trenere ir futbolo komandos vadybininke.

Pagal „Fox News"

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite