Angle down Atgal

TOP poilsio vietos Birštone: nuo užburiančios gamtos iki SPA procedūrų

Nors kartais gali atrodyti priešingai, vasara dar toli gražu nesibaigė ir atostogų sezonas tęsiasi. Ar jau spėjote susiplanuoti poilsį su mylimu žmogumi, draugais arba šeima? Jeigu ne, tai Birštone tikrai rasite ką nuveikti. Juk neveltui jis vadinamas sparčiausiai augančiu Lietuvos kurortu.

Net jeigu orai nelepintų, jūsų poilsis bus įsimintinas. Štai kelios lankytinos vietos šiame visų pamėgtame kurorte.

Abejingų nepaliekanti Nemuno vingių gamta

Birštoną supančių Nemuno upės vingių grožis geriausiai atsiskleidžia iš viršaus. Būtent todėl atvykus į miestelį tiesiog būtina įkopti į čia esantį Vytauto kalną. Nuo jo atsiveria žadą gniaužianti viso Birštono kurorto ir Nemuno panorama. Be to, šis kalnas – tai geriausiais balais įvertinta lankytina Birštono vieta „TripAdvisor“ programėlėje!

Kalnas mena pačius seniausius laikus – čia kažkada stovėjo medinė pilis, saugojusi lietuvius nuo kryžiuočių puldinėjimų. Vėliau jai tapus Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto medžioklės dvaru, čia nuolat lankydavosi kilmingi didikai. Žalgirio mūšyje sutriuškinus kryžiuočius Vytauto pilies gynybinė reikšmė sumažėjo ir ji pati pamažu sunyko, tačiau istoriją menantis kalnas Birštone liko ir kviečia pažvelgti į pasaulį taip, kaip kažkada žvelgė mūsų protėviai.

Kita vieta, iš kurios pasijusite tarsi skriejantis paukštis – tai Birštono apžvalgos bokštas. Iš paties aukščiausio Lietuvoje apžvalgos bokšto viršūnės galima pamatyti net keletą Nemuno vingių ir visą kerintį Birštono grožį.

Aukščiausios klasės sveikatinimo programos

„Tulpės sanatorija“ @ Laisvalaikio dovanos
„Tulpės sanatorija“ @ Laisvalaikio dovanos

Negalima sakyti, kad lankėtės Birštone, jeigu neišbandėte čia siūlomų sveikatinimo programų, SPA procedūrų ar grožio terapijų. Juk čia tekantis mineralinių šaltinių vanduo ne be reikalo yra vadinamas stebuklingu ir nuo seno garsėja savo gydomosiomis savybėmis.

Viena iš vietų, kuriose galima pasimėgauti šiomis procedūromis – tai „Tulpės sanatorija“. Visiems, pasiilgusiems ramybės, ši sanatorija siūlo kurortinį atokvėpį su atpalaiduojančiomis sveikatinimo programomis. O kur dar gardus maistas, baseinų ir saunų erdvė bei specialios mankštos! Apsupti gamtos ramybės, tikrai pamiršite visus kasdienius rūpesčius.

Be to, „Tulpės sanatorija“ yra įsikūrusi pačiame Birštono centre, tad iš jos ranka pasiekiamos visos lankytinos kurorto vietos.

Aktyvios pramogos ore ir ant vandens

Mėgstantiems laiką leisti aktyviau Birštonas siūlo ir adrenalino kupinas pramogas. Pavyzdžiui, gražiausius Birštono ir Nemuno apylinkių vaizdus galima stebėti skriejant oro balionu. Vaizdai užgniauš kvapą, o įspūdžių pilnos kelionės nepamiršite dar ilgai.

Galbūt jums labiau patinka vandens pramogos? Tuomet nepraleiskite progos pasilinksminti su visa šeima Birštone įsikūrusiame vandens batutų parke „Jump Out“. Šokinėkite kartu per kliūtis kaip Takeši pilies narsuoliai, pasivaržykite, kuris pirmas pasieksite finišą, išbandykite jėgas vandensvydžio ir vandenkrepšio aikštelėje – laikas lėkte pralėks!

Mineralinio vandens pramogos po atviru dangumi

Geltonoji biuvetė @ Birštono TIC
Geltonoji biuvetė @ Birštono TIC

Ne paslaptis, kad žmonės ne tik nori kur nors pasivaikščioti, bet ir eidami tikisi pamatyti ar išbandyti ką nors naujo. Vaikščiodami po Birštono miestelį tikrai rasite ką išvysti, mat čia driekiasi taip vadinamas mineralinio vandens maršrutas. Nesunkiai savarankiškai įveiksite šį kelią, o vaikščiodami ne tik rasite vietų, kuriose galima atsigerti tikro, negazuoto ir tyro mineralinio vandens, bet ir plačiau susipažinsite su Birštono istorija.

Ypač rekomenduojame apsilankyti Kneipo sode, kur galima mėgautis geros savijautos procedūromis gryname ore, o taip pat apžiūrėti vienintelį Baltijos šalyse „Druskupio“ mineralinio vandens garinimo bokštą. Keliaudami šiuo maršrutu dar pamatysite Birštono simboliu vadinamą Geltonąją biuvetę, kur mineralinio vandens ragavo Antanas Smetona ir Juozas Tumas-Vaižgantas, galėsite pailsėti „Birutės vilos“ paviljone, išvysite „Sofijos“ šaltinį.

Neskubėdami visus mineralinio vandens maršruto objektus aplankysite per maždaug tris valandas, tad jis puikiai tinka ir šeimoms su mažesniais vaikais.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite