Angle down Atgal

TOP 3: kurių Zodiako ženklų atstovės iš prigimties yra raganos?

Žinoma, būna ir gerų, ir blogų raganų… Po kai kuriais Zodiako ženklais gimusios moterys pasižymi itin stipriais raganavimo sugebėjimais, todėl pravartu žinoti, kurios jų turi antgamtinių sugebėjimų. Būkite atsargūs!

3 vieta: Liūtas

Kartais užtenka vien tik jos žvilgsnio, ir žmonės ima vykdyti visus jos prašymus. Šio Zodiako ženklo atstovių geriau neįžeisti, nes priešingu atveju pasekmės gali būti labai liūdnos. Įžeista Liūtė gali daryti tikrai baisius dalykus, tačiau tuomet, kai ji yra geros nuotaikos, šio ženklo atstovė gali tiesiog nuversti kalnus. Tai tikra magija!

2 vieta: Skorpionas

Šio ženklo atstovės savo antgamtinių sugebėjimų nė nesistengia slėpti. Skorpionei tereikia pažvelgti į savo aistros objektą, ir jis tampa nuo jos priklausomas. Šio ženklo atstovė gali būti apsirengusi visiškai kukliai, tačiau visi vyrai joms tiesiog kris po kojomis. Viduramžiais tokiai moteriai tikrai nebūtų lengva – ji kaipmat būtų apkaltinta raganavimu!

1 vieta: Vandenis

Šio ženklo atstovės pirmąją vietą užima tikrai pelnytai. Nors Vandenė dažniausiai nepasitiki savo jėgomis, tačiau tuomet, jei jai prireiktų popieriaus lapo ar rašiklio, ji tai atrastų net ir viduryje dykumos. Šio ženklo atstovės sugeba išsisukti net ir iš pačios kebliausios situacijos, taigi, nieko keisto, kad jos yra laikomos tikromis raganomis.

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite