Angle down Atgal

Tinklalaidės „Unikalu“ nuo šiol – ir gestų kalba

Pavasarį startavusi analogų Lietuvoje neturinti tinklalaidė „Unikalu“ pateikia dar vieną staigmeną. Gegužės 4-ąją, minint gestų kalbos Lietuvoje pripažinimo 26-ąsias metines, kūrėjai į dienos šviesą išleidžia kurtiesiems pritaikytas laidas.

Tinklalaidės „Saulės miesto lyderiai“ kūrėjai Asta Lesauskienė, Benas Jankauskas ir Stasys Šlioža pavasarį pradėjo optimistiškai ir kūrybiškai pakvietė atrasti unikalius Lietuvos žmones bei vietas.

Dukart per mėnesį pasirodančios naujos laidos nuo šiol bus ir gestų kalba.

„Kuriamas tinklalaidės turinys turi tikslą padrąsinti, sužadinti smalsumą, įkvėpti naujiems iššūkiams ar gauti gerų emocijų. Tokią simbolišką datą šiomis emocijomis norime pasidalinti ir su klausos negalią turinčiais asmenimis. Šiuo pandeminiu laikotarpiu, visiškai sumažėjus socialinei aplinkai ir gyvam kontaktui, reikia gerų emocijų, sklindančių iš ekranų. Šis projektas, tikiu, yra graži pradžia ir padės sukurti daugiau turinio su vertimu į lietuvių gestų kalbą, subtitruojant. Profesionalus ir operatyvus gestų kalbos vertėjų darbas tik skatina tobulėti ir pasitempti. Laukiame virtualių susitikimų unikaliose vietose su unikaliais asmenimis“, - sako viena iš tinklalaidės „Unikalu“ sumanytojų, VšĮ „Šiauliai plius“ direktorė Giedrė Brazlauskaitė.

Subtitruota tinklalaidė su naujais herojais  dienos šviesą išvys dukart per mėnesį, ketvirtadieniais. Stebėdami laidas turėsite galimybę augti kartu su Lietuvą kuriančiais žmonėmis, kurie pasirinko nuolat didinti savęs koregavimo lauką, diegti inovacijas, tobulėti, kurti stiprias bendruomenes ir stiprinti savo unikalumą. Dažnai susitiksime jums tikrai dar nematytose, unikaliose Lietuvos vietose ar objektuose, kurie, tikėtina, jus įkvėps atrasti, išbandyti, aplankyti, pritaikyti žinias savo kasdienybėje.

Tinklalaides „Unikalu“ su gestų kalba galite rasti čia:

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite