Angle down Atgal

Tinkamas kvepalų pasirinkimas nuostabiai jūsų dienai

Skaniai kvepiantys ir būtent jums patinkantys kvepalai gali puikiai nuteikti naujai gražiai dienai. Priešingu atveju, visiškai nederantys kvapai prisideda prie ne tik blogos jūsų nuotaikos, bet ir didelio susierzinimo. Visiems puikiai žinomas posakis: skonis neturi draugų – kaip niekad yra labai taiklus, kalbant apie tų savų kvepalų pasirinkimą. Kas kvepia ir maloniai gaivina vienus asmenis, tas gali visiškai nepatikti kitiems.

Kvepalų analogai – puikus būdas išmėginti mažesnio kiekio mėgstamus kvepalus, kol dar nesate tikri, ar tikrai verta įsigyti originalą. Kaip žinia, įprasta garsių prekinių ženklų parfumerija kainuoja tikrai nepigiai, todėl kyla rizika, kad įsigysite arba padovanosite nors ir brangius, bet žmogui visiškai nepatinkančius kvepalus.

Kvepalų analogai parduodami internetu suteikia galimybę sumokėti už gaminį mažiau, tačiau turėti ne ką prastesnės kokybės parfumeriją. Jeigu norite išleisti nedaug, bet mėgautis išties puikiais aromatais – tai kvepalų analogai geriausia išeitis jums.

Savito kvapo atradimas – pats asmeniškiausias jūsų reikalas. Visiškai nesvarbu, ar ieškote kažkokio naujo derinio, nes atsibodo senieji kvepalai ar dairotės dovanų savo draugams, produkciją reikia rinktis atsakingai.

O tam, kad į jūsų rankas pakliūtų tik kokybiški kvepalų analogai ar nišiniai kvepalai, verta atsižvelgti į šiuos patarimus:

  • Tinkamai pasirinkite kvapų natas. Visi iki vieno kvepalai susideda iš skirtingų natų. Būtent jos nulemia bendrą gaminio kvapą. Natos susideda iš kelių sluoksnių (bazinio, vidurinio ir t.t.). Visos natos veikdamos kartu sukuria originalų aromatą. Taigi, tiksliai žinodami, kokie kvapai jums patinka labiau, galėsite lengviau išsirinkti gaminius. Juk vieniems labiau patinka gėlių kvapai (rožių, gardenijų ir pan.), o štai kitiems labiau prie širdies vaiskūs vaisių kvapai (pvz. citrusiniai). Kai kuriems asmenims patinka ryškūs ir egzotiški kvapai (tą tikrai turi visi arabiški kvepalų analogai). Vyriški kvepalai yra aštresnio aromato, juose galima rasti muskuso ar net pušies kvapų ekstraktų.
  • Atkreipkite dėmesį į kvepalų koncentraciją. Kvepalai, kaip ir jų analogai, gali turėti skirtingus koncentracijos lygius. Paprastai kuo jie daugiau koncentruoti – tuo brangesni. Didesnės koncentracijos kvepalai ilgiau išsilaiko ant jūsų kūno ar drabužių, taigi yra laikomi kokybiškesniais. Parfumuotas vanduo yra žemesnės koncentracijos ir greičiau išgaruoja. Gerai pagalvokite, ar jums svarbu tik nedidelė kaina, ar ir nepriekaištinga kokybė? Dažniausiai šie du aspektai nėra 100 procentų suderinti.
  • Skirkite pakankamai dėmesio gyvam kvepalų patikrinimui. Jeigu esate visiškai neapsisprendę ir net nenutuokiate, kokie kvepalai jums patinka, pats geriausias būdas tai sužinoti – testavimas. Apsilankykite keliose skirtingose kvepalų parduotuvėse ir tiesiog uostykite bei tikrinkite. Tiesa, rekomenduojama per ilgai neužtrukti, nes nuo ilgo rinkimosi bei testavimo, jums tiesiog apsisuks galva ir susimaišys visi kvapai. Šiam reikalui geriausia būtų skirti kelias dienas iš eilės, po truputį. Kai jau atrasite tinkamus kvapus ar gamintojus, galėsite kvepalus įsigyti internetu vėliau. Namuose galėsite ramiai pagalvoti ir paieškoti, kur šiuo metu tie gaminiai parduodami pigiau. Kvepalų analogai internetu – tai puikūs būdas sutaupyti ne tik pinigų, bet ir savo laiko.

Skaniai kvepiantys kvepalai ne tik praskaidrins niūrią ar sunkią jūsų dieną, bet gali padėti net susirasti savo antrąją pusę. Taip pat geri kvapai prisideda ir prie verslo sėkmės. Skaniai kvepėdami ne tik labiau pasitikėsite savimi, bet ir parodysite savo vertę bei gerą skonį aplinkiniams. Dabar kvepalų pasirinkimas labai platus, todėl rinkitės atidžiai, o jeigu vis dar jaučiatės susipainioję– drąsiai konsultuokitės su kvepalų pardavimo konsultantais.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite