Angle down Atgal

Tikimybė rasti išgyvenusius po sprogdinimo mokykloje „labai maža“

Luhansko srities karinės administracijos vadovas Serhiy Haidai sakė, kad mokyklos pastatas buvo visiškai sugriautas. „Sprogimas įvyko pastato viduje. Gelbėtojai kuo greičiau ardo nuolaužas. Tikimybė rasti [dar ką nors] gyvo yra labai maža. Mokyklos pastate buvo 90 žmonių; 27 išgyveno, 60 žmonių greičiausiai žuvo,“ – sakė S. Haidai.

Nuolaužose buvo rasti dviejų žmonių kūnai. Anot S. Haidai, Rusijos lėktuvas numetė bombą ant mokyklos Bilohorivkos kaime. Jis sakė, kad ataka įvyko šeštadienį apie 16.37 val. vietos laiku, kilo gaisrai, kurių gesinimas užtruko beveik keturias valandas.

S. Haidai pridūrė, kad gelbėjimo operacija buvo sutrikdyta dėl naktį kilusios smarkios kovos. Jis sakė, kad kovos tęsėsi iki sekmadienio keliuose frontuose Luhanske, įskaitant Bilohorivką, Vojevodivką ir Rubižnę. Jis taip pat sakė, kad aplink Hirske susidarė itin sudėtinga padėtis.

Pasak jo, netoli Popasnos rusų artilerija pataikė į namą, kurio rūsyje slėpėsi 11 žmonių. Gelbėtojai ardė šiukšles. S. Haidai sakė, kad Ukrainos kariai „truputį“ pasitraukė iš Popasnos – miestas buvo sunaikintas, todėl Ukrainos kariuomenė traukėsi į labiau įtvirtintas pozicijas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite