Angle down Atgal

Tėvas panoro susituokti su savo suaugusiu vaiku: santuoką tarp artimųjų vadina „aukštesnio lygmens“

Niujorke gyvenantis vyras pareikalavo teismo, jog jam būtų leista susituokti su savo vaiku, praneša „New York Times“.

Manheteno federaliniam teismui anksčiau šį mėnesį pateiktuose bylos dokumentuose pora nurodo tam turinti tam tikrų „individualiai autonomiškų“ priežasčių, o tėvas pageidavo likti nežinomas visuomenei dėl to, kad tokį jo prašymą „didžioji visuomenės dalis vertina kaip morališkai, socialiai ir biologiškai pasibjaurėtiną“.

„Susaistyti santuokos saitais du žmonės, kad ir kokie jų santykiai būtų, gali pasiekti aukštesnį raiškos, artimumo ir dvasingumo lygmenį“, balandžio pradžioje teismui pateiktuose teisiniuose dokumentuose cituojamas tėvas.

Dėl bylos jautrumo žiniasklaidai nebuvo pateikta jokia papildoma informacija apie tėvo ir vaiko amžių, jų lytį, gimtąjį miestą ar jų santykius. Teismas skelbia, kad susituokti norintys asmenys yra suaugę, ir biologiškai yra vienas kitam tėvas bei vaikas. Pranešama, kad pora negalėtų susilaukti palikuonių.

Pagal Niujorko valstijos įstatymus, incestas yra kriminalinis nusikaltimas, už kurį baudžiama iki keturių metų kalėjimo bausme, o tokia santuoka būtų laikoma negaliojančia ir užtrauktų dar ilgesnę bausmę už grotų bei piniginę baudą.

Savo ruožtu tėvas dabartinius įstatymus vadina „antikonstituciniais“ ir paragino teisėjus leisti porai susituokti Niujorko mieste.

Parengta pagal „New York Times“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite