Angle down Atgal

Telšiuose kuriamas meškų muziejus, ieškoma eksponatų

Žemaitijos turizmo informacijos centras steigia meškų muziejų, gyventojų prašoma padėti su eksponatais – dovanoti meškinų, meškų, meškučių, lokių ir su jais susijusių daiktų.

„Mūsų miestą ir žemaičius identifikuoja meškos. Šiandien Telšių mieste turime 50 gudriai pasislėpusių meškų. Iš visos Lietuvos žmonės važiuoja, ieško tų meškų, ir mes sugalvojome, kad reikia didinti meškų kiekį, todėl nutarėme Žemaitijos sostinėje, Telšiuose, įkurti meškų muziejų ir siekti Lietuvos rekordo“, – BNS sakė Žemaitijos turizmo informacijos centro direktorius Egidijus Vaškelevičius.

Muziejus bus centro patalpose. Jam numatyta erdvė pirmame aukšte.

Pasak direktoriaus, muziejus kuriamas tik iš dovanotų eksponatų.

Trečiadienį viešai pranešus, kad priimami visi daiktai, susiję su meškomis, jau pirmą dieną sulaukta pusšimčio eksponatų.

„Esame nustebę, ši diena mus nuteikia labai džiugiai“, – teigė E. Vaškelevičius.

Anot jo, sulaukta žaislų, rankdarbių, medaus puodynių, taip pat siuvinėtų, molinių, plastikinių meškučių. 

„Prašome ne tik telšiškių pagalbos, bet turistų iš visos Lietuvos, kad jie atvykdami į Telšius, atvežtų mešką. Mes garbingai užregistruojame didžiulėje knygoje, o kai bus užregistruotas rekordas, išsiųsime jiems padėkas“, – tvirtino Turizmo centro vadovas.

Planuojama pasiekti daugiausia vienoje vietoje esančių meškų rekordą.

Iš pradžių bus siekiama surinkti ne mažiau kaip 500 meškų. 

„Norime, kad muziejų kurtų žmonės, kad kiekvienas po kelerių metų atvyktų ir pamatytų savo eksponatą“, – muziejaus koncepciją apibūdino direktorius.

Pasak centro darbuotojų, gyvų eksponatų priimti kol kas neplanuojama.

BNS

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite