Angle down Atgal

Telšių rajono pareigūnai paskelbė metų rezultatus

Liepos 21 dieną Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo pristatyti Telšių r. PK I pusmečio veiklos rezultatai. Pristatyme dalyvavo LR Seimo narys Valentinas Bukauskas, Telšių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mantas Serva, Telšių rajono savivaldybės seniūnijų seniūnai bei Telšių r. PK vadovai ir kiti pareigūnai.

Komisariato viršininkė A. Kontrimienė  pristatė pasiektus rezultatus, akcentavo ir pabrėžė tarpinstitucinio bendravimo svarbą. Aptariant bendrą kriminogeninę padėtį Telšių r. PK aptarnaujamojoje teritorijoje, statistika rodo, kad nusikalstamų veikų skaičius mažėja - 2020 m. I pusmetį užregistruotos 303 nusikalstamos veikos, o štai šiemet per tą patį laikotarpį mažiau - 225. Iš jų - 85 smurto artimoje aplinkoje atvejai, 20 vagysčių, 27 sukčiavimo atvejai, 17 atvejų, susijusių su psichotropinėmis ir narkotinėmis medžiagomis bei 76 kitos veikos atvejų. Šoktelėjo ir nusikalstamų veikų ištyrimo rodiklis. Šiemet jis siekia 80 proc.

Po rezultatų pristatymo vyko diskusija, buvo aptariami aktualūs klausimai bei ieškomi problemų sprendimo būdai ir planuojami kiti ateinantys darbai.

Likusį šių metų pusmetį Telšių r. PK pareigūnai ir toliau didelį dėmesį skirs operatyviam ir kokybiškam reagavimui į įvykius užtikrinti, proaktyviai veiklai išaiškinant pažeidimus ir nusikalstamas veikas ir prevencinei veiklai stiprinti. Tikslas išlieka toks pat – bendrų pastangų dėka užtikrinti gyventojų saugumą, todėl būtinas glaudus visuomenės ir policijos bendravimas, gyventojų pilietiškumas, nuolatinės diskusijos, visuomeniškai sprendžiant iškilusias problemas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite