Angle down Atgal

Teismui perduota kauniečio, kaltinamu neteisėtu ginklų laikymu, byla

Šiaulių apygardos prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 53-ejų kaunietis kaltinamas neteisėtu disponavimu šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis.

Kaip pirmadienį pranešė Generalinė prokuratūra, Šiaulių apskrities policija, atlikdama ikiteisminį tyrimą, dar 2020 metų kovo mėnesį į kaltinamojo gyvenamąją vietą vyko atlikti kratos. Tą kartą vyras buvo išvykęs į užsienį.

Tik po pusmečio, jam grįžus, pakartotinai atvykę policijos pareigūnai atliko kratą nuomojamame bute ir garaže – jos metu rasti du neteisėtai laikomi revolveriai ir 43 vnt. šovinių.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, teisėsaugai žinomas vyras tikino, kad ginklai laikomi savigynai, tačiau šiuo metu galiojantys teisės aktai draudžia jam, kaip teistam asmeniui, įsigyti ginklą.

Kaltinamajam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Baudžiamasis kodeksas už neteisėtą ginklų, šaudmenų ar sprogmenų laikymą, nešiojimą, gabenimą, realizavimą, numato areštą arba laisvės atėmimą iki penkerių metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apylinkės teismo Kauno rūmams.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite