Angle down Atgal

Britė išsigalvojo grupinį išprievartavimą (vaizdo įrašas)

Baigta nagrinėti byla, kurios epicentre – jauna britė: pareiškusi, kad ją Kipro kurorte išprievartavo grupė karių, mergina vėliau savo žodžius atsiėmė ir pati teisiama dėl melavimo.

Jungtinės Karalystės pilietė pirmadienį pripažinta kalta dėl visuomenės klaidinimo ir sausio 7-ąją išgirs nuosprendį. Jai gresia iki metų kalėjimo, britės advokatai Kipro teismo prašo skirti švelnesnę – laisvės atėmimo bausmę. Šiuo metu mergina yra laisvėje, teisme ji savo veidą slepia.

19-metės turistės bėdos Kipre prasidėjo šių metų liepą, kai tarp jaunimo populiariame Ayia Napa kurorte atostogaujanti mergina kreipėsi į vietos policiją ir pareiškė, jog ją viešbutyje išprievartavo 12 Izraelio kariškių, kurie orgiją dar ir filmavo.

Vyrai buvo sulaikyti ir uždaryti už grotų, tačiau praėjus 10 dienų mergina savo pareiškimą atsiėmė, o kareiviai išleisti namo. Tuomet į areštinę pateko mergina, kuri rugpjūtį į laisvę išleista už užstatą, teisėsauga paėmė iš jos dokumentus, tad mergina negalėjo sugrįžti namo ir teismo laukė Kipre, kuriame privalo likti iki nuosprendžio paskelbimo.

Redakcija Britė išsigalvojo grupinį išprievartavimą Pateiktas peržiūrai Istorija Turinys SEO Socialiniai tinklai Komentarai Pavadinimas * 93 Titulinė nuotrauka * Minimalus keliamos nuotraukos dydis turi būti 1000x550 px. Geriausia pagrindinei iliustracijai rinktis horizontalią nuotrauką abfd691e44e0a226fd14b78b852ca823.jpg abfd691e44e0a226fd14b78b852ca823.jpg Titulinės nuotraukos autoriaus informacija Evgeniy Isaev/Flickr nuotr. Sukurti straipsniui nuotraukų galeriją (neprivaloma) Minimalus keliamos nuotraukos dydis turi būti 1000x550 px Straipsnio įžanga (bus matoma straipsnio pradžioje paryškinta) Turinys HTML Turinys * Reklama HTML

Kaltinamoji teigia, kad pareiškimą atsiėmė nes vietos policija ją privertė tai padaryti, apklausų metu ji neva sulaukusi grasinimų, jog bus ilgam įkišta už grotų.

Prokurorai tokią versiją neigia.

Britės advokatas žada kreiptis į Europos žmogaus teisių teismą nepriklausomai nuo bylos baigties. Anot teisininko, bylos nagrinėjimo metu Kipro teismas ignoruoja akivaizdžius merginos išprievartavimo įrodymus ir kitas svarbias detales.

Anglija Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite