Angle down Atgal

Teisiamas kolegas apkosėjęs vyras: koronavirusu užkrėtė 22 žmones

Vienas Ispanijos gyventojas yra įtariamas tyčia apkosėjęs savo bendradarbius ir užkrėtęs juos COVID-19 liga, praneša naujienų portalas Metro.co.uk.

Skelbiama, jog 40-metis vyras atėjęs į darbą savo bendradarbiams pasakė, kad serga koronavirusine infekcija ir visus juos tyčia užkrės. Dabar jis kaltinamas sukėlęs COVID-19 protrūkį Maljorkos saloje.

Manoma, jog vyrui buvę pasireiškę ligos simptomai, tačiau vietoje saviizoliacijos ir gydymosi namuose, jis lankėsi sporto klube, o kitą dieną nuėjo į darbą. Darbovietėje kaltinamasis dirbo su 40°C temperatūra, o kai vyrui buvo liepta grįžti į namus, šis atsisakė. Kitą dieną ispanas sulaukė teigiamo koronaviruso testo rezultato. Žiniasklaida skelbia, jog penki vyriškio kolegos taip pat užsikrėtė koronavirusu bei infekavo ir savo šeimų narius, įskaitant tris vaikus.

COVID-19 taip pat užsikrėtė kartu su kaltinamuoju sporto klube sportavę asmenis. Jie taip pat infekciją perdavė savo artimiesiems. Iš viso su protrūkiu siejami mažiausiai 22 ligos atvejai.

Policijos teigimu, nė vienam užsikrėtusiajam neprireikė hospitalizacijos.

Teismas šeštadienį pareiškė vyrui kaltinimus tyčiniu užkrato platinimu. Šiuo metu jis yra laisvėje ir laukia tolimesnio bylos nagrinėjimo, praneša „Europa Press“.

Parengta pagal Metro.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite