Angle down Atgal

Tėčiams reikia valgomų gėlių

Mano tėtis visada sako, kad jam gėlių nereikia, nes jis jų nevalgo - juk tai ne salotos. Na, ir kaip dovanosi žmogui tai, ko jis nemėgsta? Dovanoti dovanas vyrams, tėvams, broliams - viena sunkiausių užduočių. Norisi, kad brangūs žmonės būtų laimingi, o išmonės dažnai pritrūksta. Aišku, teikiant dovaną galima apsieiti ir be gėlių, tačiau yra keletas būdų išsisukti iš situacijos itin originaliai ir dar nustebinti vyrus!

Nekalbu apie valgomos puokštės užsakymą, kalbu apie padarymą savomis rankomis. Jau esame pramokę gaminti keptos duonos tortus, puokštes iš salotų, pomidorų ir mėsyčių, o šiai Tėvo dienai pagaminkime saldžiausią puokštę!

Jums reikės:

5 šokoladinių spurgų;

5 cukraus pudra apibarstytų spurgų;

saujos plikytų sausainių;

šokoladinių "žirniukų" ar kitokių minkštesnių, bet ne itin greitai tirpstančių saldainių;

saujos zefyriukų;

medinių iešmelių ir popierinių spalvotų šiaudelių;

storo A3 formato lapo;

dvipusės lipnios juostos;

"kempinės" gėlių puokštėms gaminti.

Pirmiausia pasiruošiau puokštės pagrindą - storą lapą susukau kaip piltuvėlį, kraštą suklijavau dvipusia lipnia juosta, į vidų dėjau "kempinę", skirtą smaigstyti gėlėms. Įstatau paruoštą pagrindą į vazą, kad galėčiau viską smaigstyti ir komponuoti puokštę.

Ant medinių iešmelių smeigiu spurgas ir sukomponuoju puokštės pagrindą, tuomet jau pildau tarpus zefyrais, plikytais sausainiais, šokoladiniais saldainukais. Galima puošti ir spalvingais guminukais, jei jūsų tėtis juos mėgsta.

Iš esmės, galite rinktis kokius tik norite saldėsius - rožines ir žalias, mėlynas spurgas, plikytus pyragaičius su kremu ar ką jūsų tėčiai mėgsta labiausiai. Galite skanėstus iškepti ir patys.

Pagrindui, jei nespėjote nusipirkti lapo, galite imti ir vazonėlį, taip puokštė laikysis stabiliau, nors patirtis rodo, kad šios puokštės nespėja "nuvysti" (cha cha).

Gražios Tėvo dienos, nustebinkite savo mylimus tėvelius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite