Angle down Atgal

Tauragėje gyvenamojoje zonoje partrenktas vaikas

Trečiadienį Tauragėje, Ateities take, gyvenamojoje zonoje, „Audi“ markės automobilis partrenkė dvejų metų berniuką. Vaiką į gydymo įstaigą išvežė artimieji.

Automobiliu „Audi“ į parduotuvę važiavęs Ateities take gyvenantis tauragiškis dirba taksistu, bet avarijos dieną vyras tikino veiklos nevykdęs ir į parduotuvę važiavo kartu su žmona. Mašina buvo geltonais numeriais, bet be taksi plafono.

Kartu važiavsi moteris pareigūnus informavo, kad mažametis netikėtai išbėgo į važiuojamąją kelio dalį ir trenkėsi į dešinį mašinos šoną.

Anot moters, įvykus nelaimei atvažiavo kažkas iš nukentėjusiojo artimųjų ir nuvežė jį pas medikus. Moteris tikino, kad jos vyras važiavo lėtai: siaurame pravažiavime stovi mašinos, be to, nelaimė įvyko tuoj pat už posūkio.

– Gal jaunimas ir laksto, o mes, pagyvenę žmonės, tikrai ne. Jis nėra greičio mėgėjas, – apie savo vyrą sakė keleivė. 

Sužaloto berniuko tėtis pateikė savąją įvykių versiją. Vyras tvirtino, kad ne vaikas atsitrenkė į automobilį, bet automobilis jį partrenkė. Vyro teigimu, vaikui pervažiuota koja. Įvykį mačiusi berniuko mama sako, kad automobilis šioje gyvenamojoje zonoje galėjo viršyti greitį. Šioje miesto vietoje leistinas greitis yra 20 km/h.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite