Angle down Atgal

Tarptautiniame piešinių konkurse – ateities Gargždai mokinių akimis

Europos regionų komiteto išleistame leidinyje – piešinių konkurso ,,Mano regionas – mano langas į pasaulį“ atlase – nugulė ir Dovilų pagrindinės mokyklos pradinukų darbai. Komisiją sužavėjo Austėjos Kremerytės, Manto Juraškos ir Urtės Račkauskaitės ateities vizijos.

Keturiolika metų iš eilės rengiamame piešinių konkurse dalyvavo pradinukai iš 5 pasaulio šalių, 9 mokyklų. Iliustruodami įsivaizduojamą ateitį, vaikai savo piešiniuose daug dėmesio skyrė gamtai ir ekologijai, vietiniam kultūros paveldui, tradicijoms, kultūrai ir folklorui.

Piešdama Gargždus, pirmosios vietos laimėtoja Austėja Kremerytė daug dėmesio skyrė gamtos apsaugai ir išreiškė viltį, kad ateityje Gargždai taps gražiausiu Lietuvos miestu su daug žalumos.  Komisiją sužavėjęs ir antrąją vietą laimėjęs Mantas Juraška savo piešinyje pasidalijo vizija, kaip Gargžduose iškyla daugiaaukščiai pastatai, nuo kurių matyti visas Klaipėdos rajonas. Trečiosios vietos laureatė Urtė Račkauskaitė svajoja sumažinti oro taršą: jos ateities vizijoje visi automobiliai važiuoja varomi saulės energijos, o fabrikai, užuot teršę aplinką, patys valo orą.

1 vieta. Austėja Kremerytė.
1 vieta. Austėja Kremerytė.
2 vieta. Mantas Juraška.
2 vieta. Mantas Juraška.
3 vieta. Urtė Račkauskaitė.
3 vieta. Urtė Račkauskaitė.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite