Angle down Atgal

Taro kortų būrimas: ar vyras vertas jūsų laiko?

Klausimas – „ar vyras vertas jūsų laiko?” labai dažnas ankstyvoje porų bendravimo stadijoje. Į šį klausimą gali jums atsakyti profesionali tarologė Elana. Gale straipsnio pažiūrėkite jos būrimą šiuo klausimu. O kad neužduotumėte tokių klausimų reikia suprasti visatos dėsnius. Apie juos pakalbėsime šiame straipsnyje. Taigi, reta santuoka ir santykiai egzistuoja be konfliktų ir įtampos. Tai išgyvena visi, o problemos lydi beveik kiekvieną šeimą, sąjungą.

Kas jums nepatinka ir kaip tai pakeisti?

Santykiuose būna periodų, kai problema tik bręsta, pradeda formuotis. Tai toks laikotarpis, kai priimami sprendimai gali išgelbėti nuo didelių rūpesčių ir sumažinti konfliktų lygį iki minimumo.

Norint suprasti, kas tiksliai nutiko, nebūtina būti profesionaliu psichologu ar ilgametę patirtį turinčiu analitiku, tarologu. Būdami pastabūs ir dėmesingi savo antrosios pusės elgesiui, galite pasakyti, kas iš tikrųjų vyksta, taip pat kokių priemonių tokiu atveju galima imtis.

Šis požiūris grindžiamas tuo, kad visas mus supantis pasaulis yra veidrodis, kuriame atsispindime mes patys. Tačiau tokių veidrodžių yra daug ir dažnai šen bei ten matosi tik nosies galiukas ar plaukų sruogelė. Sutikite, to visiškai nepakanka norint suprasti, apie ką mes iš tikrųjų kalbame. Tačiau mes ir toliau žiūrime į visus šiuos atspindžius, labai dažnai nepastebėdami svarbiausio, kuriame atsispindime visapusiškai. 

Tai žinoma, kalbame apie gyvenimo partnerį, apie tai, su kuo šiuo metu gyvenate. Galbūt tai yra sutuoktinis ar žmogus, kuris juo dar netapo, tačiau bet kokiu atveju, jei esate kartu, dėl vienokių ar kitokių priežasčių jums patogu su šiuo žmogumi.

Bet tai ne apie tai, kodėl jums patogu ar kodėl jūs gyvenate su juo. Tai apie tai, kaip jūs atsispindite būdami kompanionais. 

Prisiminkite, senovės žmonės sakė: „Vyras ir žmona yra vienas šėtonas“. O jei nekalbant apie religines potekstes, mūsų protėviai nuoširdžiai manė, kad vyras ir moteris sudaro vieną visumą. Ir jei taip yra, tada viena pusė, viena ar kita forma papildo kitą, sudarydama šį vientisumą.

Moters elgesys

Moteris elgiasi ne taip, kaip buvo išmokyta, o taip, kaip jai patogu. Patogu vaikščioti su senu chalatu – vaikščioja. Patogu avėti padėvėtas šlepetes – nešioja. Nėra noro šukuoti plaukų ir pasidaryti makiažą – o kam? Ir visa tai daro savo nenaudai.

Atminkite, kad vyras vertina. Ne principu „geriau – blogiau“, o suvokimo, kas iš tikrųjų yra, principu.

Kas yra jo žmona? Susitvarkiusi, pasitikinti savimi, rūpestinga – jo galvoje yra vaizdas, reikalaujantis atitikties tiek elgesiui, tiek požiūriui. Apsileidusi, nebendraujanti ir pikta – reakcija atitinkama.

Žinoma, gyvenimas nėra toks paprastas. Tačiau tuo pat metu būtent taip ir atsitinka. Logika – faktai. Pasakykite, jei moteris avi senas šlepetes, kodėl jai reikia pirkti brangius batus? Juk tai, kaip ji elgiasi namuose, suvokiama kaip norma. O tai, kad ji pasiruošusi kur nors apsirengti brangiais, prašmatniais drabužiais, suvokiama kaip anomalija. Ir ši anomalija taps akmeniu bandant nusipirkti ką nors naujo ir taps konflikto priežastimi.

Kodėl konfliktas? Nes paprasta vyriška logika nepasirengusi skirstyti žmonos elgesį į namuose ir kitur. Jei namuose žmona yra pasidažiusi, gražiai apsirengusi, tai jos atitinkamas elgesys už šeimos ribų bus suvokiamas lygiai taip pat. Jei namuose žmona kažkaip taip atrodo, o už namų ji iš visų jėgų stengiasi pasipuošti, vadinasi, vyrui kyla mintis, kad ji ten nori kažkam įtikti ir t.t.

Kaip ištaisyti esamą padėtį?

Pirma, jums prireiks daug laiko, kad sunaikinti senas programas ir schemas, kurias jūs ir jūsų tėvai diegėte ilgą laiką.

Antra, atkaklumas, svarbiausia, savęs atžvilgiu. Jau supratote, kad pradėti reikia nuo savęs, o ne nuo sutuoktinio. Partneris transformuojasi jūsų pokyčių vedamas.

Trečia, nekelkite sau super užduočių. Viską darykite pati, pradedant nuo savęs, ir pamažu sulauksite atsakymo.

Greičiausiai jūsų galvoje gali kilti klausimas: „Kam man viso to reikia?

Jūs pati atsakysite į šį klausimą. Galbūt, jūsų supratimu, vyras turėtų viską atspėti pats arba pasikeisti dėl jūsų. Taip, jis neprieštarauja. Tačiau šio pokyčio principus pasirenkate ne jūs – juos padiktuoja Visatos dėsniai. Ir ginčytis su jais tiesiog nenaudinga.

Neverta ieškoti pavyzdžių, bet draugės viską gavo ant sidabrinio padėklo! Tai įmanoma tik vienu atveju – santuokos ar fiktyvios sąjungos iš išskaičiavimo.

Taip, kai kurie vyrai yra lengviau valdomi, kiti mažiau. Bet keistis reikia abiem. O pradėti reikia nuo savęs, tokie jau tie visatos dėsniai.

 

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite