Angle down Atgal

Tailande ugnį paleidęs karys nužudė mažiausiai 17 žmonių – pagalbos tarnybos

Tailando šiaurės rytuose esančiame Nakon Ratčasimos mieste vienas karys atidengė ugnį ir jau nušovė mažiausiai 17 žmonių per išpuolį, kurį užpuolikas transliavo socialiniame tinkle „Facebook“, šeštadienį pranešė pagalbos tarnybos, o šiuo metu veiksmas vyksta viename prekybos centre.

Išpuolis šiaurės rytiniame Nakon Ratčasimos mieste prasidėjo vėlyvą popietę prie kariuomenės kareivinių, naujienų agentūrai AFP pranešė policija.

Trys asmenys, įskaitant bent vienas kareivį, žuvo seržantui majorui Jakrapantui Thomma atidengus ugnį.

„Jis pavogė kariuomenės transporto priemonę ir nuvažiavo į miesto centrą“, – pranešė policijos pulkininkas leitenantas Mongkolas Kuptasiri.

Vietos žiniasklaida pranešė, kad karys paėmė ginklų iš kariuomenės arsenalo.

Sparčiai keičiantis įvykiams, institucijos negalėjo patvirtinti vietos žiniasklaidos pranešimų apie maždaug 16 įkaitų.

Tuo tarpu šeštadienio popietę ligonines prižiūrinčio medicinos centro „Erawan“ neįvardytas pareigūnas pranešė, kad žuvo 17, o sužeista 14 žmonių.

Vaizdo įrašuose ir nuotraukose, pasklidusiuose po internetą, buvo matyti panikos scenos pagrindiniame miesto kelyje, dar vadinamu Koratu.

Buvo matyti bėgantys žmonės, bent vienas gaisras ir girdėti iš automatinio ginklo paleisti šūviai.

Šaulys taip pat paskelbė keletą savo nuotraukų bei savo „Facebook“ paskyroje parašė keletą žinučių, įskaitant žinutes, klausiančias, ar jam vertėtų pasiduoti ir kad „niekas negali išvengti mirties“.

Viename „Facebook“ paviešintame vaizdo įraše, kuris jau yra pašalintas, buvo matyti užpuolikas, dėvintis kariuomenės šalmą atvirame džipe, sakantis „Pavargau... nebesulenkiu piršto“, ir ranka vaizduojantis gaiduką.

Taip pat buvo paskelbta nuotraukų su slidinėjimo kauke dėvinčiu vyru, laikančiu pistoletą.

Policijos atstovas Krissana Pattanacharoenas (Krisana Patanačarunas) naujienų agentūrai AFP sakė, kad „šaulys naudojo automatinį ginklą ir šaudė į nekaltus praeivius, daugelį nužudydamas ir sužeisdamas“, bei pridėjo, kad žuvusiųjų jau „daugiau kaip 10 žmonių“.

Gynybos ministerija teigė, kad pajėgos apsupo prekybos centrą „Terminal 21“, tačiau dar nesulaikė įtariamojo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite