Angle down Atgal

T. Jodelis: labai trūko fanų, kurie yra didelė papildoma jėga

Pasibaigus „TOPsport–RKL“ pirmenybėms Anykščių „KKSC–Elmio“ lyderis Tautvydas Jodelis nutarė įrašu socialiniame tinkle apibendrinti prabėgusį čempionatą.

Snaiperis dėkojo ekipos draugams, fanams bei pasidžiaugė dar žengtu vienu žingsniu į priekį.

„Praėjus kuriam laikui ir nurimus aistroms, galima drąsiai sakyti – „another one in the books“. 4-asis „KKSC–Elmio“ sezonas oficialiai baigtas.

Sezono pradžia buvo labai daug žadanti ir teikė vilčių, kad šie metai gali būti tie, kai pirmą kartą Anykščių „KKSC–Elmio” istorijoje pateksime į finalinį ketvertą. Tam pritarė ir kai kurie lygos apžvalgininkai, įvardindami mus kaip vienus RKL B diviziono favoritų.

Gaila, kad iki prognozių įgyvendinimo pritrūko vieno žingsnelio, bet apibendrinant, sezoną vertinčiau gerai. 3 vieta grupėje reguliarajame sezone, kovos iki paskutinių sekundžių su grupės lyderiais ir pasiektas ketvirtfinalis, kuriame nusileista tikrai gerai komandai, nuteikia pozityviai ir įrodo, kad Anykščiuose krepšinis yra gyvas.

Taip pat visada labai smagu matyti kaip su lyg kiekvienu sezonu tobulėja komandos draugai individualiai, bei, žinoma, kaip tobulėjame visi, kaip komanda.

Šis sezonas buvo išskirtinis ir tuo, kad beveik visas rungtynes žaidėmė be žiūrovų dėl jau visiems įgrisusio viruso. Žinoma, sąlygos visiems vienodos ir tikrai neketinu dėl to skųstis, bet iš praėjusių sezonų žinau, kokia papildoma jėga yra mūsų fanai ir jų visų palaikymo labai trūko, ypač įtemptais rungtynių momentais. Galima tik padėkoti klubo vadovui, kad surado būdą kaip mūsų rungtynes transliuoti tiesiogiai internetu, taip suteikdamas galimybę fanams palaikyti komandą prie ekranų!

Iš kitos pusės, galiu ir pasidžiaugti, kad mūsų komandai pavyko išvengti rimtesnio kontakto su virusu ir visą sezoną išlikome sveiki, bei neturėjome ilgų pertraukų be krepšinio. Be abejo, džiugu ir dėl pačios RKL lygos, kad tokioje sudėtingoje epidemiologinėje situacijoje išliko lanksti, bei sudarė sąlygas komandoms sužaisti visas rungtynės jas perkeldami į vėlesnę datą.

Ir pabaigai noriu padėkoti komandos draugams ir treneriui už pasitikėjimą. Nebūčiau ten, kur esu dabar, jei ne jūs. Visiems mus palaikiusiems fanams bei rėmėjams, taip pat, labai didelis AČIŪ. Šiuo sudėtingu laikotarpiu bet koks finansinis palaikymas komandai yra labai svarbus, kadangi tai leidžia mums, kaip klubui, ne tik egzistuoti, bet ir tobulėti, bei siekti dar aukštesnių tikslų.

Iki sekančio!“ – rašė T. Jodelis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite