Angle down Atgal

ŠVSB organizuota įmonių, įstaigų darbuotojų nuotolinė „Sveikatingumo kelionė“

Kad neprailgtų ilgi rudens vakarai ir netikėtai neužkluptų virusas, trylika nuostabių įstaigų komandų: Respublikinis priklausomybės ligų centras Šiaulių filialas, Šiaulių miesto savivaldybės globos namai, Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla, Šiaulių lopšelis darželis „Vaikystė“, Šiaulių darbo rinkos mokymo centro Mažeikiuose, Šiaulių lopšelis darželis „Varpelis“, Šiaulių lopšelis darželis „Pasaka“, Vilniaus profesinio rengimo centras, Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai, Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė“, Šiaulių darbo rinkos mokymo centras, Šiaulių valstybinė kolegija, Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyrius.

Komandos susibūrė ir nusprendė kartu su visuomenės sveikatos biuru leistis į nuotolinę nuotaikingą „SVEIKATINGUMO KELIONĘ“.

Karantinas išvargino ir mažus ir didelius, todėl visi pasiilgę kelionių tik įlipę į autobusą suprato, kad nežino kur vyksta...

Kaip ir visose pažintinėse kelionėse, dalyvius lydėjo linksma gidė iš „Labyrinthus - veiksmo žaidimų su aktoriais erdvė suaugusiems ir vaikams“, pasiruošusi užimti autobuso keleivius visos kelionės metu. Ši nuotolinė kelionė turėjo slaptą misiją, kuri paaiškėjo tik žaidimo metu... Komandos turėjo įveikti linksmas psichologines, kūrybiškumo ir pramogines užduotis! Žaidomi laimėtojų Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnų, Vilniaus profesinio rengimo centro ir Šiaulių valstybinės kolegijos (I vieta) komandų laukia biuro įsteigti prizai.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų renginio informaciniam rėmėjui „Etaplius“ ir įstaigų darbuotojams už dalyvavimą bei tikime, kad sveikatingumo kelionė buvo linksma ir naudinga.

Kaip komandoms pavyko, galite pamatyti nuotaikingame nuotraukų koliaže.

 

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite