Angle down Atgal

Švenčionių rajono kultūros įstaigos kviečia dalyvauti virtualiose veiklose

Kviečiame dalyvauti KONKURSE „Kaip leidžiate laisvalaikį su vaikais karantino metu namuose?“ ir kelti nuotraukas arba trumpas video medžiagas Facebook paskyroje https://bit.ly/2wFOtQR į komentarus iki balandžio 9 d. Daugiausia surinkę „patiktukų“ gaus kvietimą visai šeimai į animacinį filmą (pasibaigus karantinui).

• Gal jau pavargote skaityti pasakas mažiesiems? Švenčionių miesto kultūros centras kviečia kiekvieną vakarą 20.00 val. tiesioginės transliacijos metu pasiklausyti skaitomų VAIKIŠKŲ PASAKŲ. Pasibaigus pasakai, kūrybinė užduotis vaikams.

Švenčionėlių miesto kultūros centras tiems, kas mėgsta fotografuoti, skelbia NUOTRAUKŲ MARATONĄ #1. Pirma užduotis – nuotrauka su bundančios pavasario gamtos vaizdais. Dalyvauja tik dabartinės nuotraukos, ne iš archyvų. Užduočiai atlikti skiriamos 3 dienos, o kovo 30 d. skelbiama nauja užduotis. Nuotraukas kelti į komentarus. Vienas dalyvis gali kelti po vieną nuotrauką. Daugiausia „patinka“ surinkusio dalyvio lauks siurprizas.

Artėjant Šv. Velykoms Pabradės miesto kultūros centras skelbia originaliausių MARGUČIŲ NUOTRAUKŲ KONKURSĄ! Visi kviečiami kelti savo margučių nuotraukas į komentarus Facebook paskyroje. Nuotrauka, daugiausia surinkusi „Patinka“ paspaudimų, laimės žurnalo vaikams „NAMINUKAS“ pusės metų prenumeratą!
Konkurso nugalėtojai bus skelbiami 2020 m. balandžio 15 d.

• Pabradės miesto kultūros centro Dainos studijos vadovė Katažyna Paršuta karantino metu dalijasi FILMUKAIS, kurių dėka galite išmokti nesudėtingų vokalinių pratimų. Kvėpavimo pratimai yra įveikiami ir vaikams, ir jų tėveliams.

Dėmesio, mažieji knygų mylėtojai!
Dėl susiklosčiusios situacijos negalime susitikti. Žinome, kad labai mėgstate piešti, todėl kviečiame dalyvauti PIEŠINIŲ KONKURSE!

• Visiems, dideliems ir mažiems, siūlome į pasakų pasaulį nukeliauti kitaip: pasiklausyti nuostabių GARSO PASAKŲ!
Smagaus klausymo visiems https://www.vaikams.lt/pasakos/audio-pasakos/

• Tęsiame RAŠINIO KONKURSĄ „Graži gimtinė mano nuo šimtmečių senų“.

• Šaunioji Pepė Ilgakojinė kviečia dalyvauti AKCIJOJE #LiekuNamuose #SkaitauNamuose ir siųsti užfiksuotas akimirkas su knyga.

• Prienų kaimo biblioteka-filialas FB paskyroje skelbia FOTO NUOTRAUKŲ KONKURSĄ „Seniausia nuotrauka jūsų albume“. Kviečiame dalyvauti!

NALŠIOS MUZIEJAUS muziejininkė, istorikė Nadežda Spiridonovienė pradeda savo VIRTUALIŲ EDUKACIJŲ CIKLĄ, kviesdama susipažinti su Japonijos konsulu Lietuvoje Čiune Sugihara (Chune Sugihara). LR Seimo nutarimu 2020 m. paskelbti Čiunės Sugiharos metais. Plačiau apie tai sužinosite virtualios edukacijos metu.

Kviečiame aplankyti VIRTUALIAS PARODAS:
parodą, skirtą Knygnešio dienai paminėti,
parodą apie Kovo 11-osios akto signataro Česlovo Kudabos gyvenimo ir veiklos akimirkas.
Kviečiame pasižvalgyti po muziejuje saugomas knygas bei leidinius.

Kviečiame apsilankyti virtualiame Nalšios muziejaus ture. VIRTUALUS 3D TURAS pasiekiamas bet kuriuo paros metu iš bet kurio pasaulio taško. Apžiūrėsite patalpas ar objektą iš bet kurio įrenginio patogiu metu. Tai puikus būdas susipažinti su muziejaus eksponatais. Šio turo dėka praplėsite savo akiratį, patirsite įvairių emocijų, įgysite naujų žinių, patyrinėsite istoriją neišeidami iš namų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite